موج
کدخبر : ۳۲۱۴۸۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321489

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا همدان

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا همدان با اشاره به ضرورت پیشگیری از ابتلای کرونا ویروس، در هشداری از شهروندان همدانی خواست که در خانه بمانند.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، منوچهر کرمی، معاون دانشگاه علوم پزشکی همدان با اشاره به کرونا ویروس و تلاش در راستای حفظ سلامت شهروندان، عنوان کرد: از عموم مردم فهیم استان فاخر همدان استدعا دارد هرگونه مهمانی، دعوت از مهمان، خریدهای غیر ضروری، خودرای از حضور در اجتماعات و مراسم ها، اجتناب از برگزاری مراسم و مسافرت را دستورکار خود قرار دهند.

این یک مسئولیت اجتماعی است نه تنها برای تک تک افراد و اعضای خانواده بلکه برای همه ساکنان استان همدان.

کرمی با  تقدیر از همکاری و وفاق مردم با ستاد استانی پیشگیری، کنترل و هماهنگی مقابله با ویروس کرونا افزود، قطع زنجیره انتقال بیماری و پیشگیری از انتشار کرونا ویروس فقط و فقط با رعایت اقدامات بهداشتی فراهم می شود و با توجه به شرایط موجود باید تمام تلاش ما حتی بیشتر از استان های پرشیوع کشور باشد. تاکید می شود، شستشوی مکرر دست ها، نگهداری از افراد مبتلا به سرماخوردگی در اتاق جداگانه، اطمینان از گردش هوای مناسب و زدن ماسک برای افراد دارای هر گونه علایم سرماخوردگی بسیار اهمیت دارد.

به هیچ عنوان کم بودن موارد مثبت آزمایشات دلیلی برای توجیه عدم رعایت اقدامات بهداشتی نیست.

استدعا دارم برای حفظ سلامت یکایک مردم استان همدان دست به دست هم دهیم و در خانه بمانیم.

تمامی مبادی مهم ورودی استان مراقبت  می شود و در صورت شناسایی افراد بیمار اقدامات قانونی و بهداشتی صورت می گیرد. لذا خواهشمند است از دعوت میهمان برای حضور در استان خوداری شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها