موج
کدخبر : ۳۲۱۲۶۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321269

هشدار رئیس پلیس کرمانشاه به متخلفان:

سردار علی‌اکبر جاویدان گفت: با تعاملی خوبی که میان پلیس و دستگاه قضائی وجود دارد سخت‌ترین برخوردها در انتظار احتکار کنندگان و گران‌فروشان است و قطعاً این افراد از رفتار خود پشیمان خواهند شد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با حضور در سرپل ذهاب و در دیدار با مسئولان انتظامی شهرستان اظهار داشت: پس از شیوع بیماری کرونا متأسفانه عده‌ای سودجو و منفعت‌طلب با احتکار کالاهای موردنیاز مردم و یا گران‌فروشی در کالاهای مقابله با کرونا، شرایط را برای آن‌ها سخت‌تر کرده‌اند.

وی گفت: هرچند پلیس از همان روزهای ابتدایی قاطعانه با ماجرا ورود پیدا کرد و تاکنون نیز توانسته مقدار بسیار زیادی از کالاهای موردنیاز نظیر ماسک، دستکش، محلول‌های ضدعفونی و پاک‌کننده زیادی را کشف و در اختیار متولیان امر قرار دهد تا آن‌ها در اختیار مردم قرار دهند.

سردار جاویدان ادامه داد: برخورد قاطعانه و بدون گذشت پلیس با خاطیانی که سلامت مردم را با مخاطره مواجه کرده‌اند ادامه یافته و ذره‌ای در مقابل این افراد کوتاه نخواهیم آمد.

جای امنی برای مجرمان در استان کرمانشاه وجود ندارد

رئیس پلیس استان کرمانشاه در ادامه و با تأکید بر اینکه جای امنی برای مجرمان در کرمانشاه وجود ندارد، گفت: امروز اشراف اطلاعاتی کاملی بر رفتار این افراد وجود دارد و فعالیت‌های آنان رصد می‌شود.

وی تصریح کرد: وظیفه ذاتی پلیس تأمین امنیت جامعه و مقابله با اشرار و افرادی است که امنیت را مورد هدف قرار داده‌اند.

سردار جاویدان در پایان گفت: امروز جمهوری اسلامی یکی از امن‌ترین کشورهای جهان و کرمانشاه نیز یکی از امن‌ترین استان‌های ایران است که این مهم با تلاش‌های شبانه‌روزی سربازان ولایت در نیروهای مسلح ازجمله پلیس مقتدر حاصل‌شده است.

یکی دیگر از برنامه‌های فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در سرپل ذهاب دیدار با یک عضو خانواده شهید عزیزالله مرادی بود که سردار جاویدان با اهدای لوح و هدیه از وی تجلیل کرد.

تاکنون بالغ‌بر 10 هزار عدد انواع مواد شوینده و 350 هزار ماسک و دستکش بهداشتی موردنیاز در مقابله با ویروس کرونا احتکار شده توسط پلیس کرمانشاه در نقاط مختلف استان کشف‌شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها