موج
کدخبر : ۳۲۱۲۱۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321214

مدیرعامل تاکسیرانی کرمانشاه:

سجاد سلیمانی گفت: تاکسیرانان تا زمان کنترل بیماری کرونا ویروس تمام موارد بهداشتی را رعایت کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، مدیرعامل تاکسیرانی کرمانشاه از رانندگان تاکسی خواست تا زمان کنترل بیماری کرونا ویروس تمام موارد بهداشتی را رعایت و حتی‌المقدور در صندلی عقب نیز فقط دو نفر سوار کنند.

سجاد سلیمانی تأکید کرد: رانندگان روزانه با شماری از مردم سروکار دارند و عمل به توصیه‌های بهداشتی برای پیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا برای آن‌ها و مسافران ضروری است.

وی ضمن درخواست از شهروندان و اهتمام جدی آنان نسبت به رعایت نکات بهداشتی با اشاره به تأکیدات شهردار کرمانشاه، ضدعفونی کردن ناوگان حمل‌ونقل عمومی درون‌شهری، به‌منظور آرامش خاطر شهروندان را  تا زمان کنترل کرونا در کرمانشاه در دستور کار خود قرار داده است.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر کرمانشاه مواردی همچون استفاده از دستکش برای رانندگان، عدم تماس پوستی برای دریافت وجه نقد با مسافران، گندزایی چندین بار در طول روز سطوح و فضاهای داخلی تاکسی‌ و اتوبوس، استفاده از محلول‌های ضدعفونی‌کننده برای استفاده مسافران در داخل تاکسی‌ها، عدم تماس دست با چشم، دهان و بینی، پرهیز از خوردن و آشامیدن در فضای خودرو و ... را برای رانندگان ضروری دانست.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها