موج
کدخبر : ۳۲۱۰۲۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321029

سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان خبر داد:

سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان از برگزاری جشن نیکوکاری به صورت الکترونیکی در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، کریم زارع گفت: امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا جشن نیکوکاری در اصفهان به صورت الکترونیکی برگزار می شود.

وی بیان کرد: همشهریان عزیز می‌توانند با شماره‌گیری کد #۰۳۱*۱*۸۸۷۷*، مراجعه به تارنمای emdad.ir ، تماس با تلفن نیکوکاری ۰۹۶۸۸۷، شماره حساب ۲۴۰۱۱۱۳۰۹۱۴۰۷۲ و شماره کارت ۶۰۶۳۷۳۷۰۰۰۰۰۲۵۰۹ در جشن بزرگ نیکوکاری مشارکت کنند.

زارع با بیان اینکه از مردم عزیز درخواست داریم که تا جای ممکن کمک های خود را به صورت نقدی پرداخت کنند، گفت: همشهریانی هم که کالاهایی را برای نیازمندان در نظر گرفته اند می توانند با مراجعه به دفاتر این نهاد در سراسر استان و یا تماس با شماره ۰۹۱۳۰۷۸۸۰۰۱ و اعلام آدرس خود این اجناس را تحویل دهند.

سرپرست کمیته امداد اصفهان افزود: اجناس دریافتی با لحاظ شرایط بهداشتی ضد عفونی و توزیع می شود.

کریم زارع با اعلام اینکه ۱۱۰ هزار خانوار نیازمند تحت حمایت کمیته امداد چشم به راه لطف و احسان همشهریان توانگر خود هستند، گفت: امیدواریم که مردم عزیز استان این نیازمندان را در شرایط سخت این روزها فراموش نکنند و نور امید را در دل این خانوارها و لبخند را بر لبان ایتام و کودکان نیازمند زنده نگه دارند.

سرپرست کمیته امداد اصفهان اظهار داشت: شماره حساب ۲۴۰۱۱۱۳۰۹۱۴۰۷۲ و شماره کارت ۶۰۶۳۷۳۷۰۰۰۰۰ بانک قرض الحسنه مهر ایران آماده دریافت کمک‌های مردمی به حساب کمیته امداد برای کمک به مددجویان هستند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها