موج
کدخبر : ۳۱۸۵۴۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-318546

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه:

سردار علی‌اکبر جاویدان فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با حضور در سامانه 197 با تعدادی از شهروندان دیدار و پای صحبت‌ها و درد و دل‌های آنان نشست.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در ملاقات خود با تعداد زیادی از اقشار مختلف مردم دیدار و به‌صورت چهره به چهره با آن‌ها گفت‌وگو کرد.

وی در این دیدار بابیان اینکه حل مشکلات مردم در اولویت کاری پلیس قرار دارد، گفت: امروز تعامل و هماهنگی خوبی میان مأموران پلیس و اقشار مختلف مردم قرار دارد.

سردار جاویدان بابیان اینکه یکی از مطالبات مهم مردم ایجاد امنیت پایدار در جامعه است، گفت: با حضور مقتدرانه پلیس کسی قادر نیست که امنیت مطلوب فعلی را با چالش مواجه کرده و یا به مخاطره بیندازد چراکه با برخورد قاطعانه نیروی انتظامی مواجه خواهند شد.

وی بابیان اینکه خوشبختانه امروز امنیت بسیار خوبی در کشور حکم‌فرماست، گفت: نیروی انتظامی گوش‌به‌فرمان رهبری و مطیع اوامر ایشان هستند و به سربازی ولایت افتخار می‌کنند.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به آمادگی پلیس برای مقابله با هرگونه ناامنی گفت: در کرمانشاه جایی برای مجرمان و افراد خلاف‌کار وجود ندارد و فعالیت همه این افراد تحت رصد و کنترل قرار دارد.

سردار جاویدان همچنین از آمادگی پلیس برای برقراری امنیت انتخابات مجلس شورای اسلامی خبر داد و گفت: از مدت‌ها پیش تمهیدات لازم در این خصوص اندیشیده شده است.

سردار جاویدان گفت: چه در مرکز استان و شهرستان‌ها و چه در روستاهای نزدیک و دورافتاده همکاران ما آماده برقراری امنیت لازم برای برگزاری انتخابات و فراهم کردن شرایط لازم جهت حضور پرشور مردم را دارند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها