موج
کدخبر : ۳۱۸۳۵۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-318351

رئیس کل دادگستری استان کردستان:

رییس کل دادگستری استان کردستان با اشاره به تاکیدات رییس محترم قوه قضاییه بر استفاده از نخبگان گفت: ارتقای سطح خدمات قضایی در جامعه با کمک و همیاری نخبگان میسر است.

به گزارش  خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، محمد رضا مترقب در اولین جلسه هم اندیشی مسئولان قضایی استان با نخبگان کردستان با اعلام این مطلب اظهار داشت : استفاده از ظرفیت نخبگان در دستگاه قضایی استان منجر به رضایتمندی ارباب رجوع خواهد شد .

رئیس کل دادگستری استان کردستان در ابتدای این جلسه با اشاره به تاکیدات ریاست محترم قوه قضاییه بر استفاده از ظرفیت نخبگان در دستگاه قضایی بیان داشت : کمیته ای در دادگستری استان کردستان تشکیل شده تا با شناسایی نخبگان استان از وجود آنها در ارتقای برنامه ها در جهت رضایتمندی ارباب رجوع استفاده نماید .

وی بر لزوم افزایش اگاهی های حقوقی جامعه و نهادینه کردن فرهنگ مشاوره تاکید کرد و افزود : قاضی ملزم به ارائه مشاوره حقوقی نیست و واحد ارشاد و مشاوره حقوقی برای این امر در دادگستری استان کردستان فعال است و مردم باید از این طریق از اتلاف وقت و  هزینه خود جلوگیری نمایند .

مترقب خاطرنشان ساخت : در دادگستری استان کردستان بدنبال راهکارهایی اجرایی هستیم تا با استفاده از پیشنهادات مفید نخبگان در جهت ارائه خدمات بهتر و بیشتر به شهروندان با امکانات موجود استفاده شود .

رئیس کل دادگستری استان کردستان در ادامه افزود : ارتقای سطح خدمات قضایی در جامعه با کمک و همیاری نخبگان در دسترس است و امیدواریم با استفاده از این ظرفیت بالا رضایتمندی ارباب رجوع حاصل شود .

در ادامه این جلسه نخبگان حاضر در جلسه به ارائه پیشنهادات و مسایل مختلف پرداخته و راهکارهایی را در خصوص پیشبرد امور ارائه دادند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها