موج
کدخبر : ۳۱۷۷۳۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-317731

فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان:

فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن در سنندج گفت: مردم با حضور خود نشان دادند همیشه همراه با انقلاب هستند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، سردار سیدصادق حسینی روز سه‌شنبه در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن سنندج در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: مردم نشان دادند همیشه همراه با انقلاب هستند و برای دفاع از کشور خود می‌ایستند و در این مسیر سرما و گرما و سختی نمی‌شناسند که این همت و اراده قابل ستایش است.

فرمانده سپاه بیت‌ المقدس کردستان گفت: پیام حضور این ملت در راهپیمایی امروز دفاع همه جانبه از کشور، خون شهدا به ویژه سردار شهید سلیمانی و مشت محکمی بر دهان استکبار و آمریکای جنایتکار است.

وی تصریح کرد: ما نوکر این مردم و خدمتگزارشان هستیم و هر چقدر مسئولان برای این مردم کار کنند کم است چون مردم ما انسان‌هایی با شرافت هستند و کشور، نظام و رهبر خود را دوست دارند و برای دفاع از نظام، همه هستی خود را فدا می‌کنند.

فرمانده انتظامی کردستان هم در جمع خبرنگاران گفت: مردم همیشه بر این موضوع تاکید دارند که مبارزه و مقاومت را ادامه دهیم بنابراین به هیچ عنوان زیر بار ظلم و ستم استکبار نخواهند رفت و به دشمن اجازه فرصت طلبی و سوءاستفاده نخواهند داد.

سردار علی آزادی با بیان اینکه این حضور هم در راستای حمایت از این خواسته و همچنین حمایت از مستضعفین جهان است، اضافه کرد:‌ مردم با حضور باشکوه در راهپیمایی امروز همچنین نشان دادند اقدامات اخیر بویژه معامله قرن که ما آن را جنایت قرن می‌دانیم، محکوم و شکست خورده است.

وی یادآور شد: در تشییع سردار دلها سپهبد حاج قاسم سلیمانی هم مردم سنگ تمام گذاشتند و حضور میلیونی در سراسر کشور بیانگر این است که مردم به سربازان انقلاب اسلامی وفادار هستند و خود را مدیون این سربازان می‌دانند که توانسته اند امنیت پایداری را برای کشور به ارمغان بیاورند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها