موج
کدخبر : ۳۱۷۶۰۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-317600

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان خبر داد:

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان ازخدمت رسانی 700 دستگاه اتوبوس شهری به مردم در روز 22 بهمن در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، قدرت افتخاری گفت: درجهت سرویس دهی اتوبوس سرانی به راهپیمایان ۲۲ بهمن در شهر اصفهان 700 اتوبوس در سطح شهر فعال خواهد بود.

وی ادامه داد: از این تعداد 200 دستگاه به صورت دربستی و رایگان، راهپیمایان را از مساجد، مراکز فرهنگی و پایگاه های مقاومت بسیج در محله های شهر به میدان نقش جهان جابجا خواهد کرد.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان افزود: سرویس دهی اتوبوسرانی از زمان آغاز راهپیمایی شروع و تا پایان مراسم ادامه دارد.

افتخاری از سرویس دهی اتوبوس ها در مسیرهای منتهی به میدان نقش جهان در زمان راهپیمایی ۲۲ بهمن خبر داد و گفت: بعد از پایان مراسم راهپیمایی هم اتوبوس های ویژه این مراسم، مردم را در مسیرهای برگشت تا رسیدن به میادین، تقاطع ها و معابر جابجا خواهند کرد.

فعالیت 3 خط اتوبوس های تندرو در شهراصفهان

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان از فعال بودن همه خطوط اتوبوس های تندروی اصفهان هم در روز 22 بهمن خبر داد و گفت: خط یک اتوبوس‌های تندرو از پل یزدآباد به سمت پایانه باقوشخانه و خط دو تندرو از پایانه آبشار، میدان جمهوری اسلامی و سامانه سه تندرو از پایانه ارغوانیه به سمت پایانه خرم هم در این روز آماده سرویس‌دهی به شهروندان است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها