موج
کدخبر : ۳۱۷۰۷۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-317070

سردار اباذر سالاری:

فرمانده سپاه امام سجاد علیه السلام استان هرمزگان گفت: امروز کشور ما به ابرقدرتی بزرگ تبدیل شده و قله های بزرگ علمی را فتح کرده ایم و دیگر کسی جرئت تعرض به کشور ما را ندارد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سردار اباذر سالاری فرمانده سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان در جمع فرماندهان پایگاه ها و جهادگران بسیجی در همایش رهروان سردار دلها در شهرستان میناب گفت توطئه ها و فتنه های آمریکا و ایادی کفر از بدو پیروزی انقلاب علیه ملت ما آغاز شد به دلیل آنکه دست مستکبرین دنیا از چپاول و غارت این کشور کوتاه شد.

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان، یاد آور شد: امام راحل به پشتیبانی این ملت سیلی محکمی به آمریکا زد و با تمام قدرت جلوی آنان ایستاد

سالاری افزود: بعد از گذشت چهل سال از انقلاب دشمنان قسم خورده ما هنوز دست از تحریم و توطئه برنداشته ولی به خواست خداوند متعال امروز کشور ما به ابرقدرتی بزرگ تبدیل شده و قله های بزرگ علمی را فتح کرده ایم و دیگر کسی جرات تعرض به کشور ما را ندارد.

سردار سالاری اظهار داشت: این اراده الهی است که نظام و انقلاب ما بماند و انشاالله به حکومت جهانی حضرت ولی عصر ( عج) متصل شود و جهان پر از عدل و داد شود.

فرمانده سپاه امام سجاد گفت :تا سکاندار این نظام و انقلاب اسلامی امام خامنه ایست دشمنان نمی توانند هیچ گزندی به این نظام و انقلاب وارد کنند.

در پایان مراسم از ۱۳۰ گروه جهادی فعال و ویژه شهرستان میناب تجلیل شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها