موج
کدخبر : ۳۱۶۳۷۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-316374

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کردستان خبر داد:

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کردستان گفت: دهه فجر امسال 53 پروژه مرتبط با شرکت توزیع برق با 188 میلیارد و 383 میلیون ریال اعتبار در نقاط مختلف استان کردستان به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، هیوا لهونیان صبح امروز دوشنبه با اعلام این مطلب اظهار داشت: در ایام الله دهه مبارک فجر، 6 طرح در سنندج با 14 میلیارد و 160 میلیون ریال اعتبار افتتاح می‌شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کردستان اضافه کرد: از جمله این طرح‌ها می‌توان به اصلاح شبکه فشار متوسط ضعیف هوایی و اصلاح روشنایی معابر خیابان شهدا، رفع ضعف ولتاژ شهرک زاگرس خیابان سیروان و اصلاح پست‌های زمینی اشاره کرد.

وی طرح‌های قابل افتتاح در سقز را 11 مورد با 23 میلیارد و 460 میلیون ریال اعتبار اعلام کرد و افزود: برقرسانی به روستای سیدآباد تیلکو، اصلاح شبکه روستای مرخز و هوشمندسازی 850 دستگاه کنتور مکانیکی به دیجیتالی طرح چاوش از مهمترین این طرح‌ها است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کردستان یادآور شد: تعداد طرح‌های قابل افتتاح در بانه نیز پنج مورد با 13میلیارد و 910 میلیون ریال است که اصلاح پست هوایی و خط 20 کیلوولت و شبکه فشار ضعیف روستای کریم‌آباد و احداث پست هوایی و خط 20 کیلوولت و شبکه فشار ضعیف روستای پشت گوره‌دار از جمله آنها است.

لهونیان با اشاره به اینکه چهار پروژه با 21 میلیارد و 470 میلیون اعتبار در بیجار به بهره‌برداری می‌رسد، گفت: طرح اصلاح شبکه فشار ضعیف فاز 2 بازار و اصلاح روشنایی بلوار تعاون یاسوکند از جمله این طرح ها است.

وی اظهار داشت: 14 طرح با 51 میلیارد و 420 میلیون ریال سرمایه‌گذاری در قروه افتتاح می‌شود که می‌توان به احداث سه هزار و 700 متر خط فشار متوسط هوایی روستای حسن خان تا تیلکو و تبدیل شبکه سیمی به کابل خودنگهدار پست تامین اجتماعی و شهرک پردیس اشاره کرد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کردستان تعداد طرح‌های قابل بهره‌برداری دیواندره در دهه فجر را پنج مورد با 17 میلیارد و 820 میلیون ریال اعلام کرد و افزود: برقرسانی به شهرک تازه احداث زاگرس و نصب 400 دستگاه چراغ خیابانی در نقاط مختلف روستایی از جمله این موارد است.

لهونیان اضافه کرد: در مریوان هم چهار طرح با 15 میلیارد و 940 میلیون ریال به بهره‌برداری خواهد رسید که از جمله آنها می‌توان به احداث 2 کیلومتر روشنایی معابر بلوار پادگان جاده سقز ورودی کانی دینار و اصلاح شبکه روستاهای دره تفی، عصرآباد، قلقله و سیاناو اشاره کرد.

وی با اشاره به اینکه 2 طرح با 5.5 میلیارد ریال در شهرستان سروآباد نیز افتتاح می‌شود، یادآور شد: این پروژه‌ها شامل اصلاح و تبدیل سه هزار متر شبکه سیمی به کابل خودنگهدار شهر و روستاهای جولانده حسین‌آباد و ابراهیم آباد و احداث 2 هزار شبکه فشار ضعیف هوایی متقاضیان متفرقه روستایی است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کردستان گفت: دهه فجر در کامیاران 2 طرح با 24 میلیارد و 700 میلیون ریال به بهره‌برداری می‌رسد که تبدیل هفت کیلومتر شبکه سیمی به کابل خودنگهدار شهرک‌های بعثت فاز یک و سه و جاده به طرف روستای بلان از جمله آنها است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها