موج
کدخبر : ۳۱۶۱۸۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-316189

رضا کمالی زرکانی عنوان کرد؛

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان گفت: شهروندان با به همراه داشتن کارت ملی می توانند در خرید کتاب از تخفیف 30 درصدی برخوردار شوند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، رضا کمالی زرکانی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان،  در ششمین نمایشگاه مطبوعات منطقه ای خلیج فارس و هفدهمین نمایشگاه سراسری کتاب هرمزگان، گفت: این نمایشگاه با حضور ناشران بنام کشور و نشریات استان‌های خوزستان، بوشهر، فارس، جنوب کرمان و هرمزگان به میزبانی شهر بندرعباس، برپا شده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان ، در بخش دیگری از سخنان خود افزود: این نمایشگاه دارای 450 غرفه، 534 ناشر و همچنین 10 کتابفروشی و ناشر از استان هرمزگان است که هر کدام به نمایش ظرفیت های خود خواهند پرداخت.

وی گفت: ۱۱۰ هزار و 813 عنوان کتاب در این نمایشگاه ارائه خواهد شد که هر فرد با به همراه داشتن کارت ملی خود به شعب تعبیه شده در نمایشگاه مراجعه می‌کند و قادر خواهد بود تا سقف 150 هزار تومان بن با 20 درصد تخفیف دریافت کند و از 30 درصد تخفیف ویژه برخوردار شود که 10 درصد دیگر تخفیف را هنگام خرید از فروشنده کتاب دریافت خواهند کرد.

کمالی زرکانی اذعان داشت:  24 نشریه، سه روزنامه سراسری و سه خبرگزاری از استان هرمزگان و شش نشریه از سایر استان در این نمایشگاه حضور دارند.

وی در ادامه با بیان اینکه کتاب ارزشمندترین دستاورد بشر است، خاطر نشان کرد: فرهنگ مطالعه و کتابخوانی تاثیر بسزایی بر زندگی افراد خواهد داشت و ارزشمندترین کالایی است که به انسان ارزش می دهد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان، با عنوان اینکه استان هرمزگان پایتخت کتاب است، گفت: استان هرمزگان استانی است که دوستدار کتاب و کتابخوانی است و و قطعا" با این محوریت به دستاوردهای بزرگی دست خواهیم یافت.

شایان ذکر است؛ هفدهمین نمایشگاه سراسری کتاب هرمزگان و ششمین نمایشگاه مطبوعات منطقه خلیج فارس به صورت همزمان از 12 الی 18 بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه های بندرعباس از ساعت ساعت 9 صبح تا 12 و 16 تا 21 واقع در سه راه جهانبار برگزار می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها