موج
کدخبر : ۳۱۵۴۶۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-315462

سید محمد زمانی خبر داد:

مدیر اجرایی استان اصفهان شرکت فناپ تلکام از سنگ اندازی شهرداری فولادشهر در پروژه حفاری فیبر نوری در این شهر خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، سید محمد زمانی گفت: شرکت فناپ تلکام  با دارابودن مجوز fct در سال گذشته با توجه به اینکه فولادشهر دومین مسکن مهر کشور می باشد و بیش از ۴۴ هزار واحد مسکونی و ۲۰ هزار ساکن دارد  با عقد قرار داد با شهرداری فولادشهر تصمیم به حفاری فیبر نوری در این شهر گرفت.

وی بیان کرد: آقای سلیمی شهردار سابق فولادشهر این شهر نه تنها از آن استقبال نمود بلکه پیشنهاد ایده مشارکت درآمد زا را نیز در این زمینه داد ولی پس از رفتن ایشان از این شهرداری و با  آمدن شهردار جدید این پروژه نا تمام ماند و همچنان مشغول سنگ اندازی در پیشرفت کار ما هستند.

وی با بیان اینکه شبکه گذاری زیر زمینی ۶ ماهه انجام شد، گفت: و کل آن ۲۹ کیلومتر بود و معادل یک میلیارد تومان فقط برای  مجوز حفاری گرفتند و با وجودی که قرار بود آسفالتش را شهرداری انجام دهد ولی با همت مهندس غلامی این کار را هم خودمان انجام دادیم.

زمانی افزود:این شرکت حاضر به سرمایه گذاری۴۴ میلیاردی شد وبا وجود اینکه کانال ها را خواباندیم و آسفالت و ترمیم انجام شد، هنگامی که شروع به فیبر گذاری نمودیم از سوی شهرداری ما را تهدید به بوکسل فیبرها با ماشین کردند که به دلیل شکننده بودن این فیبرها و امکان از لبین رفتن آنها کار فیبرگذاری متوقف شد.

این سرمایه گذار اقتصادی همچنین از عقد قرارداد این پروژه در کیش ،هشتگرد و بهارستان خبر داد و اذعان داشت: در بهارستان حدود ۱۰۰ کیلومتر بین ۳۰ تا۶۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری شده که به صورت مشارکتی با شهرداری انجام شود.

وی با بیان اینکه در اصفهان نیز با شهردار وارد مذاکره شده ایم، گفت:اگر پروژه اصفهان استارت بخورد نزدیک به۶۰۰ نفر مشغول به کار می شوند.

به گزارش موج، شرکت توسعه فناوری ارتباطات پاسارگاد آریان (فناپ تلکام) در حوزه ارائه خدمات فنی مهندسی و اپراتوری در عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) و به طور تخصصی در خدمات اینترنت و موبایل فعالیت دارد. اکنون بیش از هزار سازمان بزرگ و کسب‌وکار معتبر در کشور از خدمات فناپ‌تلکام استفاده می‌کنند.  واین شرکت زیرمجموعه هولدینگ فناپ و بانک پاسارگاد است ونماینده فروش انحصاری آن در اصفهان سازمان همیاری های شهرداری است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها