موج
کدخبر : ۳۱۵۲۳۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-315237

مدیر عامل شرکت گاز کردستان خبر داد :

مدیر عامل شرکت گاز کردستان اظهار داشت : در اجرای سیاست های دولت الکترونیک، همزمان با سراسر کشور از پانزدهم آذر ماه سال جاری قبوض کاغذی حذف میشود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، احمد فعله گری در باره طرح حذف قبوض کاغذی گاز گفت: از اوایل مهر ماه  با همراهی و همکاری مشترکین استان کردستان  اقدام اساسی در خصوص  ثبت شماره تلفن همراه مشترکین  آغاز گردید و به صورت حضوری توسط نیروهای کنتورخوان در شهرها  و گازبان ها در روستاها  در سراسر استان ثبت شماره تلفن همراه انجام گرفت.

مدیرعامل شرکت گاز کردستان در ادامه بیان داشت: 95 درصد مشترکین گاز شهری و روستایی استان کردستان برای تکمیل اطلاعات و دریافت پیامکی قبض گاز با ارائه شماره اشتراک از طریق وب سایت شرکت، سامانه پیامکی و تکمیل فرم پیوست قبوض تلفن همراه توسط کنتورخوان ها در اجرای این طرح همکاری کرده اند.

 فعله گری با اعلام این خبر، اظهار داشت: از مجموع 532 هزار مشترک گاز در استان، 510 هزار مشترک معادل 95 درصد، در طرح حذف کاغذی قبوض گاز مشارکت کردند.

وی با قدردانی از تعامل خوب شهروندان در اجرای این طرح ملی، افزود: بیشترین آمار ارسال اطلاعات مربوط به شهرهای سروآباد ،دهگلان و دیوانده  است که بیش از 99 درصد مشترکین مشارکت کرده اند.

وی با بیان اینکه تلاش می کنیم تا اجرای طرح حذف قبوض کاغذی گاز بدون دغدغه برای مشترکین گاز استان کردستان  انجام شود، گفت: مشترکین می توانند برای ثبت و تکمیل اطلاعات به صورت غیرحضوری، شماره اشتراک خود را به سامانه پیام کوتاه 10008194 ارسال کنند.

فعله گری ادامه داد: با مراجعه به آدرس www.nigc-kd.ir امکان تغییر شماره تلفن همراه دریافت کننده پیامک نیز از طریق سایت شرکت گاز استان کردستان فراهم می باشد.

مدیرعامل شرکت گاز کردستان، اجرای طرح حذف کاغذی قبوض گاز را تکریم مشتری، بهره مندی از فناوری های نو، حفظ محیط زیست و صرفه جویی در هزینه ها اعلام کرد و افزود: مشارکت مردم در اجرای موفق این طرح موجب صرفه جویی قابل ملاحظه ای در مصرف کاغذ و جلوگیری از قطع هزاران اصله درخت خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها