موج
کدخبر : ۳۱۴۸۴۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-314847

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان اصفهان اعلام کرد:

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان اصفهان ازبرپایی 30 ایستگاه هلال احمر اصفهان برای کمک های مردمی به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، شهریار انصاری طادی گفت: 30 ایستگاه ثابت و سیار جمعیت هلال احمر در مصلی بزرگ و میادین اصلی شهر اصفهان برای جمع آوری کمک های مردمی به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان دایر شده است.

وی افزود: در مجموع بیش از 200 میلیون ریال کمک نقدی از طریق صندوق های جمع آوری و دستگاه های کارتخوان به نفع هموطنان سیل زده در سیستان و بلوچستان جمع آوری شد.

شهریار انصاری طادی اظهار داشت: در این راستا اولین کاروان سلامت و تیم پزشکی امدادی این جمعیت با رویکرد ارایه خدمات بهداشتی، درمانی و ویزیت رایگان بیماران به منطقه نیک شهر استان سیستان و بلوچستان اعزام شد.

وی تصریح کرد: همچنین کمک های غیرنقدی مردم نوعدوست اصفهان شامل مقادیری پتو ، زیرانداز، موکت، مواد غذایی، مواد شوینده و بهداشتی، وسایل گرمایشی و 60 کارتن دارو توسط یک دستگاه کامیون ده تن کانکس دار به استان سیستان و بلوچستان ارسال گردید.

رییس جمعیت هلال احمر شهرستاناصفهان در پایان یادآور شد: مردم در صورت تمایل برای کمک به حادثه‌دیدگان ناشی از سیل در استان سیستان و بلوچستان و برخی از نقاط جنوب و جنوب شرقی کشور می‌توانند کمک‌های نقدی خود را از طریق شماره حساب ۹۹۹۹۹ جمعیت هلال احمر نزد تمام بانک‌ها و همچنین به روش کد دستوری #۱۱۲* واریز نمایند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها