موج

فرمانده سپاه بابل:

فرمانده سپاه بابل گفت: سردار حاج قاسم سلیمانی یک شخصیت ساده نبود بلکه یک تفکر و یک رهبر در جبهه مقاومت و مالک اشتری برای جهان اسلام بوده است.

یه گزارش خبرگزاری موج مازندران ، سرهنگ مرتضی قربانی در مراسم گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید حاج قاسم  سلیمانی اظهار داشت: سردار سلیمانی یک روستایی بوده که با توکل به خدا و توسل به اهل بیت (ع) در غرب آسیا تحولات زیادی را به وجود آورد.

وی ادامه داد: سردار شهید سلیمانی  باعث اقتدار و عظمت مسلمان در جهان شد وبا تفکر اسلامی جبهه مقاومت را در سوریه، حشد الشعبی را درعراق، حزب الله را در لبنان و زینبیون را در افغانستان برای مقابله با جنایت استکبار و مبارزه با داعش و اسرائیل در زیر سایه مقاومت اسلامی شکل داد تا دشمن نتواند به راحتی نقشه های خود در جهت ضربه زدن به اسلام را عملیاتی کند.

فرمانده سپاه بابل تصریح کرد: ترامپ هیچگاه فکر نمی‌کرد که شهادت سردار سلیمانی باعث افزایش اتحاد و همدلی مسلمانان جهان شود و وقتی بسیاری از سرداران خویش را از دست داده‌ایم، گریستیم اما راه آنان هیچ گاه متوقف نشد و نخواهد شد و این ایستادگی و مقاومت در برابر استکبار جهانی هیچ گاه از بین نخواهد رفت .

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها