موج

اداره کل هواشناسی هرمزگان؛

با ورود سامانه بارشی به استان هرمزگان از عصر امروز (۱۴ دی‌ماه)، احتمال سیلابی شدن مسیل ها در مناطق غربی و شمالی وجود دارد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، با ورود سامانه بارشی به استان هرمزگان از عصر امروز (۱۴ دی‌ماه)، احتمال سیلابی شدن مسیل ها در مناطق غربی و شمالی وجود دارد.

بنابر گزارش اداره کل هواشناسی هرمزگان، از ساعات بعدازظهر امروز موج بارشی برخی مناطق غربی، شمالی و تنگه هرمز را تحت تأثیر قرار می‌دهد و فردا رگبار باران و رعدوبرق سراسر هرمزگان را فرا خواهد گرفت.

گفتنی است؛ شدت بارش در مناطق غربی و شمالی هرمزگان، ازجمله شهرستان های پارسیان، بستک و حاجی آباد قابل‌ ملاحظه خواهد بود و احتمال سیلابی شدن مسیل‌ ها و آب‌ گرفتگی معابر در این مناطق پیش‌بینی می‌ شود.

توصیه می‌شود از تردد در حاشیه رودخانه‌ های فصلی در مناطق شمالی و غربی خودداری شود.

طبق پیش بینی وضعیت جوی و دریایی هرمزگان، این موج بارشی اواسط روز دوشنبه از استان خارج خواهد شد و کاهش محسوس دما به ویژه در مناطق شمالی استان رخ خواهد داد.

شایان ذکر است؛ آب‌ های خلیج‌ فارس، تنگه هرمز و دریای عمان از اواخر امشب تا روز دوشنبه با وزش بادهای جنوب شرقی و شمال غربی مواج و متلاطم خواهد بود و توصیه می‌ شود تمهیدات لازم در بنادر استان صورت گیرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها