موج

سرهنگ حسین دهکی خبر داد؛

فرمانده دریابانی استان هرمزگان از توقیف یک فروند موتور لنج صیادی حامل بیش از 22 میلیارد ریال کالای قاچاق در ابوموسی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سرهنگ حسین دهکی فرمانده دریابانی استان هرمزگان از توقیف یک فروند موتورلنج صیادی حامل بیش از 22 میلیارد ریال کالای قاچاق در ابوموسی خبر داد.

وی در تشریح این خبر بیان داشت: در پی ارتقای امنیت مرزها و برخورد قانونی با مخلان اقتصادی کشور، طرح مبارزه با قاچاق کالا در مرزهای دریایی استان هرمزگان اجرا شد.

سرهنگ دهکی افزود: دریابانان ابوموسی در اجرای این طرح، موفق شدند یک فروند شناور صیادی حامل کالای قاچاق را در دریا شناسایی و متوقف کنند.

فرمانده دریابانی استان هرمزگان تصریح کرد: مأموران دریابانی ابوموسی در بازرسی از این شناور،  427 دستگاه تلفن همراه، 2 عدد رینگ خودرو، 1 فروند موتور قایق 85 اسب بخار، 3 عددسپر خودرو و  48 دستگاه تلویزیون را کشف کردند.

سرهنگ دهکی ارزش مالی کالاهای قاچاق کشف شده را بر اساس اعلام نظر کارشناسان 22 میلیارد و 226 میلیون ریال عنوان کرد.

فرمانده دریابانی استان هرمزگان در خاتمه با اشاره به اینکه کالا قاچاق کشف شده خارج از مجوز قانونی بارگیری شده بود، تصریح کرد: در این رابطه 3 نفر متهم با تشکیل پرونده به همراه کالاهای مکشوفه به مراجع قضائی معرفی شدند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها