موج

رضا شیرین زاده خبر داد؛

معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل از جابجایی سالانه 2 میلیون نفر مسافر از طریق ناوگان عمومی در استان اردبیل خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، رضا شیرین زاده ، معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل سالانه از جابجایی دو میلیون نفر مسافر در از طریق ناوگان های حمل ونقل عمومی در استان اردبیل خبر داد و گفت: از آنجایی که اغلب این جابجایی ها به سطح استان و خارج از استان توسط اتوبوس های گازوئیل سوز انجام می گیرد در این حوزه نیز افزایشی صورت نمی گیرد و کرایه ها همانند روزهای قبل می باشد.

وی گفت: با توجه به ابلاغ نرخ جدید بنزین هیچگونه افزایشی در نرخ کرایه های بخش حمل ونقل کالا و مسافر استان اردبیل نخواهیم داشت.

معاون حمل ونقل اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل با بیان اینکه 100درصد حمل ونقل کالای استان از طریق ناوگان های حمل ونقل جاده ای صورت می گیرد و با توجه به اینکه افزایش در سوخت ناوگان حمل ونقل انجام نشده است گفت: افزایش قیمت بنزین هیچ تاثیری در کرایه ناوگان های سنگین نداشته و کرایه کالاهای استان نیز همان کرایه های قبلی خواهد بود.

شیرین زاده با اشاره به اینکه افزایش نرخ بنزین هیچ تاثیری در هزینه های تولیدکنندگان ،فرستندگان و توزیع کنندگان کالا نیز نخواهد داشت اظهار کرد:رانندگان ناوگان کالا نیز از این موضوع متاثر نخواهند شد چرا که کرایه های آن ها در طول سال های گذشته متناسب با تورم کشور اصلاح گردیده و اکنون هیچگونه افزایشی در این خصوص نخواهیم داشت.

وی از مردم خواست چنانچه افزایشی را در این حوزه ها مشاهده کردند با سامانه 141 اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل تماس گرفته موضوع را اطلاع دهند و مطمئن باشند که با متخلفان در کمیسیون های مربوطه بطور قاطع برخورد می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها