موج
کدخبر : ۲۷۷۵۶۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-277561

سعید خوشبخت خبر داد

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان از برگزاری محفل انس با قرآن کریم در ده فرهنگسرای شهرداری همدان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، سعید خوشبخت، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان اظهار داشت: همزمان با ماه مبارک رمضان محفل انس با قران کریم هر روز در ده فرهنگسرای این سازمان برگزار می شود.

 

محفل انس با قرآن کریم

خوشبخت با اشاره به اهمیت تلاوت قرآن کریم در ماه مبارک رمضان و ذکر فضایل این عمل دینی، از عموم شهروندان  برای شرکت در این ضیافت معنوی دعوت به عمل آورد و افزود: محفل انس با قرآن کریم شامل جزء خوانی هر روز قرآن کریم و تفسیر آیات خواهد بود.

 رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان در خصوص هدف از برگزاری محافل قرآنی  در سطح شهرتاکید کرد:علاوه بر فراهم‌سازی بستر خواندن قرآن در این ایام، گام‌هایی نیز در راستای رواج فرهنگ قرآنی برداشته  خواهد شد.

خوشبخت با بیان اینکه قرآن روش درست زیستن را به انسان می‌آموزد و برنامه‌ای را که در بر گیرنده تمام ابعاد زندگی انسان و تضمین کننده سعادت فردی و اجتماعی و دنیوی و اخروی اوست، ارائه می‌دهد خاطر نشان کرد: محوریت کلیه برنامه های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قرآن و توجه ویژه به آن و معنویات است.

وی اظهار کرد: محفل انس با قران کریم در مرکز همایش های قرانی ، تالارفجر، فرهنگسرای راه کربلا، ولایت، رضوان، کلپا، مهر، بینش،شهی مدنی همه روزه برگزار می شود.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان بیان کرد: همچنین این برنامه در میدان امام خمینی همراه با غرفه های مشاوره مذهبی همه روزه برگزار می شود.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان اظهار داشت: همزمان با ماه مبارک رمضان محفل انس با قران کریم هر روز در ده فرهنگسرای این سازمان برگزار می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها