موج
کدخبر : ۲۷۰۳۷۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-270370

معاون امور جوانان هلال احمر اردبیل خبر داد؛

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان اردبیل از مشارکت 1386 نفر روز نیروی انسانی در طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی در اردبیل خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، سعید جوادزاده با تشریح اقدامات این جمعیت برای نوزدهمین دوره طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی افزود: 1386 نفر روز نیروی انسانی در نوزدهمین دوره طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی در استان اردبیل مشارکت خواهند داشت.

وی با بیان اینکه این طرح از 25 اسفند تا 17 فروردین اجرا می شود، ادامه داد: این طرح ها به مدت 12 ساعت اجرا می شود.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان اردبیل از توزیع 30 هزار بروشور و نقشه توسط این جمعیت در بین مسافران نوروزی خبر داد و افزود: نقشه استان، CD و بروشورهای آموزشی، کتاب، بادکنگ، کلاه، کیسه زباله، تقویم، کاربرگ نقاشی، بازی فکری و کارت همیار هلال در بین مسافران نوروزی توزیع می شود.

جوادزاده با بیان اینکه 15 پایگاه ثابت و 3 پست سیار در سطح استان مجری طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی خواهند بود، اظهار کرد: 10 خیمه نماز، 4 فضای دوستدار کودک و 13 ایستگاه سلامت برای اجرای مطلوب طرح در استان ایجاد شده اند.

وی با اشاره به اجرای پویش ملی بهرفت در طول برنامه های نوروزی توسط جمعیت هلال احمر استان اردبیل تصریح کرد: پویش ملی بهرفت «بهبود رفتارهای ترافیکی» همزمان با سراسر کشور در استان هم اجرا می شود که در آن امضاء کنندگان میثاق نامه متعهد می شوند سرعت مجاز را رعایت نمایند، سبقت بی جا نگیرند، کمربند ایمنی را ببندند، در هنگام رانندگی از تلفن همراه استفاده نکنند، موقع خواب آلودگی توقف نموده و استراحت کنند حتی اگر فاصله کمی تا مقصد مانده باشد و دیرتر برسند اما خانوده ای را عزادار نکنند.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان اردبیل ارائه خدمات امدادی در ایستگاه های سلامت، برگزاری مسابقه نقاشی و قصه گویی در فضای دوستدار کودک و تزئین سفره هفت سین در پایگاه ها را از دیگر برنامه های جمعیت هلال احمر در نوزدهمین دوره طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی برشمرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها