موج

به همت فرهنگسرای تخصصی رسانه :

مدیر فرهنگسرای رسانه شهرداری اصفهان گفت: دوره های مهارتهای ارتباطی برای روزنامه نگاران اصفهان برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، فاطمه شفیعی اظهار داشت: کسب مهارت های ارتباطی برای روزنامه نگاران و اصحاب رسانه ضروری است و بر این اساس اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی برای خبرنگاران اصفهان کردیم.

وی ادامه داد:  با توجه به اینکه ۸۵ درصد زندگی امروز ما وابسته به موضوع ارتباطات است بنابراین فراگیری مهارت های ارتباطی برای یک افراد یک جامعه امری ضروری است.

شفیعی گفت:در میان مجموعه مهارتهای زندگی، شاید بتوان گفت مهارتهای ارتباطی بیش از سایر مهارتها مورد توجه قرار گرفته است و معمولاً در سازمان‌ها و محیط‌های کسب و کار  نیز منابع قابل توجهی صرف آموزش دادن و یاد گرفتن مهارتهای ارتباطی و دانش ارتباطات می‌شود.

وی بیان کرد: به همین منظور این مرکز از سوی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان با همکاری خانه ارتباطات استان اصفهان و کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفها اقدام به برگزاری دوره‌های مهارت های ارتباطی، روزنامه نگاری و روابط عمومی برای اصحاب رسانه در قالب ۵ کارگاه عملی کرده است.

مدیر فرهنگسرای رسانه شهرداری اصفهان گفت: آموزش مهارت های ارتباطی، تیپ های شخصیت،‌ روابط عمومی الکترونیک،‌ تولید محتوای خبری،‌ استفاده از تکنیک های داستان نویسی،‌ روزنامه نگاری نوین و آشنایی با اینترنت اشیاء از محورهای آموزش به اصحاب رسانه است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها