موج
کدخبر : ۲۶۸۷۳۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-268731

مدیرهماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری سنندج اعلام کرد:

مدیر هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری سنندج با بیان اینکه پارکهای ملت و نسیم در آستانه فرا رسیدن سال نو برای اسکان گردشگران و مسافران نوروزی مهیا می شود گفت: به جز این دو پارک نصب چادر در دیگر پارک های سطح شهر ممنوع است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان ، شکور صلواتی اظهار داشت: هرساله یکی از برنامه های شهرداری آماده سازی پارکها و بوستانهای سطح شهر در راستای اسکان و رفاه حال مسافران و مهمانان نوروزی است.

مدیرهماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری سنندج با اشاره به اینکه از اوایل اسفند ماه بازدیدهایی از سطح پارکها صورت گرفت و مشکلات و نواقص آنها شناسایی شد، گفت: امسال نیز به مثابه سالهالی گذشته تدارکات و تمهیدات ویژه ای به منظور پذیرایی از مسافران و گردشگران در سطح پارکهای شهر سنندج اندیشیده شده است.

مدیرهماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری سنندج از آماده سازی  پارکهای ملت و نسیم در آستانه سال نو برای اسکان مهمانان نوروزی خبر داد و عنوان کرد: در راستای تامین امنیت مسافران نوروزی در این دو پارک نیروهای انتظامی و آتش نشانی مستقر می شوند.

وی خاطرنشان کرد: تنظیف و پاکسازی محوطه پارکها، رفع مشکلات و نواقص روشنایی داخل پارکها، گلکاری داخل محوطه، تعمیر آبخوری ها، تنظیف محوطه نمازخانه و استراحتگاههای داخل پارکها، بازپیرایی فضای سبز، تعمیر و بازسازی سرویس های بهداشتی  از جمله اقدامات در راستای آماده سازی پارکها جهت استقبال میهمانان و مسافران نورزوی است.

صلواتی تاکید کرد: به جزپارک های ملت ونسیم نصب چادر در دیگر پارک های سطح شهر برای مسافران ممنوع است.

مدیریت هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری سنندج  اعلام کرد: پارک نسیم یکی از پارکهای حوزه شهرداری منطقه یک واقع در خیابان طالقانی و پارک ملت هم در حوزه شهرداری منطقه سه در بلوار پاسداران واقع شده است.

وی ابراز امیداوری نمود: با تمهیدات و اقدامات لازم بتوانیم شرایط مناسبی در پارکهای ملت ونسیم برای مسافران نوروزی فراهم نماییم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها