موج
کدخبر : ۳۳۶۰۱۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-336019

اکبر بهنام‌جو :

استاندار اردبیل گفت: ‌این هتل که توسط سرمایه ‌گذار بخش خصوصی و با حمایت میراث ‌فرهنگی استان اجرا می‌ شود، در حال حاضر 55 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

به‌ گزارش خبرگزاری موج اردبیل، اکبر بهنامجو استاندار اردبیل ظهر امروز در بازدید از روستای کورعباسلوی نیر اظهار کرد: اقدامات انجام شده توسط اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل در روستای کورعباسلو جای تحسین و قدردانی دارد چرا که این اقدامات زمینه برای رونق گردشگری در این روستا و مهاجرت معکوی را در آن فراهم خواهد آورد.

او با اشاره به احداث اولین هتل سه‌ستاره روستایی در این روستا بیان کرد: ‌این هتل که توسط سرمایه‌گذار بخش خصوصی و با حمایت میراث‌فرهنگی استان اجرا می‌شود، در حال حاضر 55 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و بهره‌برداری از آن از اولویت‌های مهم در این منطقه به شمار می‌رود.

استاندار اردبیل راه‌اندازی این هتل در روستای کورعباسلو را با توجه به قرارگیری آن در کنار قلعه باستانی بوینی‌یوغون را زمینه‌ساز توسعه اشتغال دانست و افزود: از مهمترین ثمرات اجرای طرح‌ها و پروژه‌های گردشگری اشتغالزایی و افزایش درآمد و ارزش افزوده است که می‌تواند گامی مهم در مسیر تحقق شعار سال باشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها