موج
کدخبر : ۳۳۵۲۴۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335243

علی حسن‌زاده:

مسئول قرارگاه فرهنگی و اجتماعی حضرت فاطمه(س) استان اردبیل گفت: در حال حاضر استان اردبیل به عنوان پایلوت اجرای طرح مساجد طراز انقلاب در سطح کشور انتخاب شده است و بنابراین طرح مسجد طراز انقلاب اسلامی در 41 مسجد اردبیل اجرا می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، علی حسن‌زاده مسئول قرارگاه فرهنگی و اجتماعی حضرت فاطمه(س) استان اردبیل شامگاه امروز در جلسه برنامه ریزی طرح مساجد طراز انقلاب اسلامی در اردبیل اظهار داشت: استان اردبیل به عنوان پایلوت طرح مسجد طراز انقلاب اسلامی در سطح کشور انتخاب شده است که باید برای اجرای آن با هماهنگی دستگاه‌ها و نهادهای اجرایی اهتمام ویژه‌ای داشته باشیم.

وی از اجرای برنامه‌های مختلف در مناطقی از استان اردبیل خبر داد و افزود: در مناطق مختلف استان اردبیل قالب این طرح برنامه‌های مختلفی در حوزه‌های عبادی، فرهنگی، اقتصادی، آموزشی، اجتماعی و سیاسی با محوریت و میزبانی مساجد برگزار خواهد شد.

حسن‌زاده با تاکید بر برنامه‌ریزی برای اجرای مطلوب این طرح در استان اردبیل تصریح کرد: ستاد عالی طرح "مسجد طراز انقلاب اسلامی" در استان اردبیل به ریاست آیت الله عاملی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل تشکیل می‌شود.

مسئول قرارگاه فرهنگی و اجتماعی حضرت فاطمه(س) استان اردبیل در ادامه بیان کرد: با توجه به پتانسیل‌ها و ظرفیت‌هایی که مساجد برای رفع مسائل و مشکلات مردم و محلات دارند باید به آن مهم توجه جدی شود که این طرح در این موضوع بسیار با اهمیت خواهد بود.

وی با اشاره توسعه فرهنگی جامعه اظهار کرد: هم‌اکنون توسعه فرهنگی جامعه با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری نیز مبنی بر اهمیت جایگاه و کارکردهای مساجد ضروری است و باید در این راستا تلاش جدی صورت گیرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها