موج
کدخبر : ۳۳۴۴۸۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-334489

سرهنگ سید شاهین اسمعلی:

فرمانده مرزبانی استان اردبیل گفت: طی عملیاتی با تلاش ماموران مرزبانی بیش از ۲۵ تن گندم قاچاق از یک کامیون باری در نوار مرزی پارس‌آباد کشف شد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، سرهنگ سید شاهین اسمعلی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: طی عملیاتی با تلاش ماموران مرزبانی بیش از ۲۵ تن گندم قاچاقاز یک کامیون باری در نوار مرزی پارس‌آباد کشف شد.

وی افزود: قاچاقچیان قصد وارد کردن این محموله قاچاق گندم به کشور داشتند که با اشراف اطلاعاتی ماموران هنگ مرزی شهرستان پارس‌آباد مغان به منطور مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشف شد.

اسمعلی تصریح کرد: مرزبانان با اجرای گشت‌های هدفمند در منطقه، به یک دستگاه کامیون باری در محور مواصلاتی بیله سوار به گرمی مشکوک شده و برای بررسی آن را متوقف کردند.

فرمانده مرزبانی استان اردبیل بیان کرد: از این کامیون به میزان ۲۵ تن و ۳۰۰ کیلوگرم گندم قاچاق به ارزش ۷۵۰ میلیون ریال کشف شده است که به صورت خارج از شبکه توزیع بوده است و همچنین در این رابطه یک قاچاقچی نیز دستگیر شده است.

وی اظهار کرد: مرزبانان همواره در آمادگی کامل بوده و اجازه ورود هیچ محموله قاچاق به کشور را نمی‌دهند لذا از مردم نیز خواستاریم در صورت اطلاع از چنین فعالیت‌هایی مراتب را به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها