موج
کدخبر : ۳۳۳۴۴۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-333447

اکبر بهنامجو:

استاندار اردبیل از توسعه زیرساخت‌های شهرک‌های صنعتی در مناطق مختلف استان اردبیل با تزریق اعتبارات لازم خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، اکبر بهنامجو استاندار اردبیل بعد از ظهر امروز در جلسه بررسی مشکلات شهرک‌های صنعتی استان اردبیل اظهار داشت: زیرساخت‌های شهرک‌های صنعتی استان اردبیل با تامین و تزریق اعتبارات لازم از سوی دستگاه‌های اجرایی مربوطه توسعه می‌یابد.

وی با اشاره به وضعیت شهرک صنعتی شماره ۲ اردبیل افزود: در حال حاضر توسعه شهرک صنعتی شماره ۲ اردبیل علاوه‌بر اینکه در دستور کار دستگاه‌های اجرایی مربوطه قرار گرفته است با فروش زمین‌ها نیز عملیاتی می‌شود.

بهنامجو با تاکید بر رفع مشکلات واحدهای تولیدی مستقر در شهرک‌های صنعتی اردبیل تصریح کرد: شهرک صنعتی شماره ۲ اردبیل مشکلات و مسائلی ازجمله سگ‌های ولگرد و برخی از موارد زیست محیطی وجود دارد که با هماهنگی و برنامه‌ریزی دستگاه‌های اجرایی مربوطه باید حل شود.

استاندار اردبیل از رفع مشکلات زیست محیطی واحدهای تولیدی استان خبر داد و بیان کرد: با توجه به اهمیت سلامت جسمی و امنیت شغلی سخت‌گیری‌ها و اخطارهای زیست محیطی سازمان حفاظت محیط زیست باید به صورت جدی ادامه یابد.

وی ادامه داد: در صورت توافق با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ۱۰۰میلیارد تومان تهاتر برای ایجاد زیرساخت این شهرک تفاهم نامه امضا می شود که این کار در این برهه زمان به نفع شرکت شهرک‌های صنعتی و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان خواهد بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها