موج
کدخبر : ۳۱۷۶۵۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-317652

فرماندار شهرستان مرزی پارس آبادمغان گفت:سرود ۱۳۵۷ نفری دانش آموزی شهرستان پارس آباد در روز 22 بهمن اجرا خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، عدالت حاجی پور سرپرست فرمانداری شهرستان  پارس آباد در حاشیه بازدید از اجرای این سرود گفت: سرود ۱۳۵۷ نفری دانش آموزی این سرود توسط دانش آموزان دختر شهرستان پارس آباد در روز 22 بهمن با شور و نشاط اجرا خواهد شد.

وی اظهار داشت: اجرای سرود همسرایان دهه فجر توسط دانش آموزان دختر آموزش و پرورش شهرستان پارس آباد با حضور اعضای شورای تامین شهرستان پارس آباد در نهمین روز از دهه فجر اجرا شد. این سرود جهت اجرا در روز ۲۲ بهمن در حال آماده سازی است.

فرماندار شهرستان پارس آباد گفت: این شور و نشاط که اکنون در این جمع دیده می شود باید در روز ۲۲ بهمن نیز به منصه ظهور گذاشته شود.

 حاجی‌پور تاکید کرد: دانش‌آموزانی که در انتخابات پیش رو، سن شان به سن قانونی مشارکت در انتخابات می رسد با مشارکت خود در در این رویداد بزرگ سهیم بوده و سرنوشت خود و کشور شان  را رقم بزنند.

وی خاطرنشان کرد: اجرای سرود همسرایان دهه فجر توسط دانش آموزان دختر آموزش و پرورش شهرستان پارس آباد با حضور اعضای شورای تامین شهرستان پارس آباد در نهمین روز از دهه فجر اجرا شد. این سرود جهت اجرا در روز ۲۲ بهمن در حال آماده سازی است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها