موج
کدخبر : ۳۵۷۳۹۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-357399

گزارش موج از شانه خالی کردن یکی از مسئولان از پاسخگویی به شهروندان:

درحالیکه این روزها وزارت کار، تبلیغات گسترده ای را در مورد وام های یک میلیونی و کمک معیشتی 100 هزار تومانی کرونایی به اقشار آسیب پذیر می دهد، سخنگوی این وزارتخانه که قرار بود در برنامه ای زنده ، پاسخگوی سوالات و ابهامات شهروندان باشد، از حضور در این برنامه سرباز زد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، حامد شمس ، سخنگوی وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی که قرار بود امروز (22 آذرماه ) در برنامه زنده صبح بخیر ایران حاضر شود و پاسخگوی سوالات و ابهامات شهروندان در مورد یارانه کرونایی 100 هزار تومانی و همچنین وام کرونایی یک میلیون تومانی باشد، بدون ادای هیچ گونه توضیحی از حضور در این برنامه سرباز زد و حتی به تماس های عوامل این برنامه نیز پاسخی نداد!

مجری برنامه صبح بخیر ایران  که از این بدقولی سخنگوی وزارت کار به شدت عصبانی شده بود در همان برنامه زنده با خطاب قرار دادن این وزارتخانه گفت: جالب است درحالیکه وزارت کار و تعاون با آب و تاب ؛ تبلیغاتی گسترده ای را در مورد اعطای کمک هزینه معیشتی 100 هزارتومانی و وام حمایتی یک میلیون تومانی کرونایی را از مدتها قبل آغاز کرده است، اما سخنگوی این وزارتخانه با وجودیکه هماهنگ شده بود تا  امروز در این برنامه حاضر شود، بدون ادای هر گونه توضیحی، از حضور در مقابل دوربین ما سرباز زدند.

وی با ذکر اینکه شمس حتی تماس های همکاران برنامه را نیز پاسخ نمی دهد گفت: قرار بود ایشان در این برنامه در مورد این طرح و ابهامات و سوالاتی که در مورد آن برای شهروندان به وجود آمده پاسخگو باشند ولی برخلاف تبلیغاتی که می کنند حاضر نشدند پاسخگوی مردم باشند. آن هم با وجود تبلیغات گسترده برای کمک هزینه 100 هزارتومانی؛ که پول 2 کیلومرغ هم نیست!       

در این موقع محسن هاشمی ، رییس شورای شهر تهران که به عنوان یکی دیگر از میهمانان برنامه صبح بخیر ایران ، در این برنامه حضور داشت با لحن شوخ طبعانه خاص خودش به طعنه گفت: نه دیگه شما هم قیمت را بالا نبرید، الان با 100 هزار تومان می توانید 3 کیلو مرغ بخرید، نه 2 کیلو!

با تمام این تفاصیل و با وجودیکه انتشار فیلم این بخش از برنامه انعکاس زیادی در فضای مجازی داشته اما، هنوز سخنگوی وزارت کار و تعاون و امور اجتماعی پاسخی در مورد این رفتار خود و دلایل آن منتشر نکرده است.   

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها