موج
کدخبر : ۳۱۸۶۸۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-318681

حجت الاسلام بهرامی:

رییس دیوان عدالت اداری گفت: امروز مردم ما بر اهمیت شرکت در انتخابات واقف هستند و می دانند که امنیتی که امروز به عنوان یکی از بزرگترین موهبت‌ها در کشور ما وجود دارد، با حضور پرشور مردم در انتخابات تضمین می شود.

به گزارش خبرگزاری موج،  حجت الاسلام محمد کاظم بهرامی ، رییس دیوان عدالت اداری با اشاره به در پیش بودن انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی آن را نماد بارز و جلوه ناب مردمسالاری دینی در نظام جمهوری اسلامی دانست و گفت: مردم در انتخابات مجلس نمایندگان متدین و کارآمد انتخاب کنند.

وی افزود: امروز مردم ما بر اهمیت شرکت در انتخابات واقف هستند و می دانند که امنیتی که امروز به عنوان یکی از بزرگترین موهبت‌ها در کشور ما وجود دارد، با حضور پرشور مردم در انتخابات تضمین می شود.

رییس دیوان عدالت اداری با اشاره به شرایط کاندیداهای اصلح برای نمایندگی مجلس شورای اسلامی بر تقوا به عنوان یکی از مهمترین شاخصه های نمایندگی تاکید کرد و گفت: نمایندگانی که دارای تقوا و پرهیزکاری باشند و در عین حال کارآمد و موثر در جایگاه خودشان باشند، می توانند در راه پیشبرد اهداف نظام اسلامی و تامین خواسته های مردم موثر باشند.

بهرامی در پایان حضور در انتخابات را یک حق و هم یک وظیفه دانست و گفت: همه آحاد ملت همدل و هم صدا از هر جناح سیاسی در این عرصه حضور بهم رسانند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها