پیش از ظهر امروز آیین اختتامیه هشتمین جشنواره ملی جلوه های فرهنگ رضوی در رسانه ها برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، در این مراسم علی اصغر جمشیدنژاد جشنواره رضوی را فرصتی مغتنم برای توجه بیشتر رسانه ها به عنصر فرهنگ و تلفیق آن با جلوه های معنوی خواند.

معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان جشنواره رضوی را فرصتی مغتنم برای توجه بیشتر رسانه ها به عنصر فرهنگ و تلفیق آن با جلوه های معنوی خواند.

جشنواره+ فرهنگ رضوی

وی با بیان اینکه ائمه اطهار و کتب الهی چراغ راهی برای روشنگری در جامعه بشری هستند، الگوسازی بر اساس معارف اسلامی و انسانی را وظیفه خطیر خبرنگاران دانست و گفت: اصحاب رسانه حلقه اتصال مردم و مسئولان هستند و رکن چهارم دموکراسی به شمار می آیند.

جمشیدنژاد تصریح نمود: آنچه که به موضوع فرهنگ تعلق دارد مبتنی بر باورهای انسانی بوده و فراتر از چارچوب قوانین اداری است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان رسیدن به موفقیت را در گرو بهره مندی از سرشتی پاک و اندیشه ای پویا خواند و خاطرنشان کرد:فعالان حوزه رسانه با داشتن این دو ویژگی مسائل روز را تحلیل کرده و برای روشنگری در جامعه قلم می زنند.

جشنواره+ فرهنگ +رضوی

وی در پایان از خبرنگاران خواست تا با حضور پررنگ خود تحولات مثبت فرهنگی را تا رسیدن به توسعه پایدار دنبال نمایند.

یک هزار و 519 اثر مورد ارزیابی هیات داوران قرار گرفت

حمید ضیایی پرور مدیرکل دفتر مطالعات وبرنامه‌ریزی رسانه‌ها وزارت ارشاد اسلامی نیز در آئین اختتامیه هشتمین جشنواره جلوه‌های فرهنگ رضوی در رسانه‌ها در رشت بیان کرد: یک هزار و 519 اثر مورد ارزیابی هیات داوران قرار گرفت و قوی ترین آثار در حوزه گزارش و مصاحبه تولید شده است.

جشنواره+ فرهنگ ++رضوی

وی با تاکید بر این موضوع که برآیند سطح کیفی آثار شایسته تقدیر است، بر تداوم آموزش در حوزه رسانه تاکید و رسانه گری در مقولات تخصصی را جزو سخت ترین بخش از کار رسانه ذکر کرد.

مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه ها بیان کرد: همه آثار رسیده به هشتمین جشنواره جلوه‌های فرهنگ رضوی در رسانه‌ها ، فاخر و قابل تقدیر هستند.