به مناسبت آغاز ماه مبارک رمضان طرح فروش ویژه در بازارهای روز کوثراصفهان تا 31 خرداد ماه علاوه بر تخفیف‌های روزانه، اجرا می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، اقلام مصرفی در بازارهای روز کوثر با تخفیف ۱۰ تا ۵۰ درصد به شهروندان عرضه شده و به مناسبت آغاز ماه مبارک رمضان و تا 31 خرداد ماه نیز علاوه بر تخفیف‌های روزانه، طرح فروش ویژه در بازارهای روز کوثر اجرا می‌شود.

مدیرعامل سازمان میوه وتره بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان با بیان این که در بازارهای روز کوثر همواره سعی شده است، طرح های ویژه فروش سبد کالای خانوار و مایحتاج مورد نیاز مردم با قیمت بسیار مناسب و تخفیفات ویژه ارایه شود، اظهار داشت: بر این اساس تأمین به موقع و کافی مایحتاج کالایی سبد مصرفی خانوار در دستور کار تمامی بازارهای روز کوثر قرار دارد و میوه و تره بار، لبنیات، مرغ، تخم مرغ، گوشت تازه و سایر محصولات پروتئینی از ابتدای ساعات کار تا پایان فعالیت بازارها به مشتریان عرضه خواهد شد.

بازار روز کوثر

اصغر کشاورز ادامه داد: به منظور حسن اجرای فعالیت کلیه بازارهای روز سازمان علاوه بر حضور مستمر مسوولان مربوطه، بازرسان سیار نیز به صورت محسوس و نامحسوس بر روند رعایت و اجرای برنامه ها نظارت داشته و در صورت مشاهده تخلف بر اساس آیین نامه انضباطی با متخلفان برخورد می کنند. 

گفتنی است؛ فعالیت کلیه بازارهای روز کوثراصفهان در ماه مبارک رمضان  به صورت یکسره از ساعت۸:۳۰ صبح الی ۹ شب است.