موج
کدخبر : ۳۹۶۱۶۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-396161

شمس اللهی:

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام گفت: طرح ملّی اصلاح و بهینه سازی رایگان موتورخانه‌های مسکونی و اداری توسط شرکت گاز استان ایلام در حال اجراست.

به گزارش  خبرگزاری موج ایلام،عباس شمس اللهی مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام در جلسه  با مجریان و پیمانکاران اجرای طرح اصلاح و بهینه سازی موتورخانه‌ها، خواستار تسریع در اتمام عملیات اجرایی بهینه‌سازی موتورخانه‌ های مسکونی، تجاری و اداری ثبت نام شده استان شد.

وی اظهار داشت: اصلاح و ترمیم عایق کاری موتورخانه، تنظیم مشعل و نصب رسوب گیر آب، موچب صرفه جویی در مصرف گاز مشترکین شده و به تبع آن کاهش هزینه گاز‌بهای آنها نیز فراهم خواهد شد.

وی با بیان اینکه با اجرای این طرح گاز مصرفی واحد‌ها ۱۰ تا ۱۵ درصد کاهش می‌یابد، تصریح کرد: از ابتدای شروع این طرح تاکنون، ۹۷ مشترک در سامانه ثبت‌نام کرده‌اند که تاکنون اجرای ۶۹ مورد از بهینه‌سازی به‌صورت کامل انجام شده و ۲۸ مورد در دست اقدام و اجرا است.

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام به برنامه های آتی این شرکت برای اجرای اصلاح و بهینه سازی موتورخانه های مسکونی و اداری اشاره و تصریح کرد: با توجه به اجرای مرحله دوم این طرح ملّی که موتورخانه واحد‌های اداری را شامل شده‌است، انتظار می‌رود که ادارات دولتی که دارای موتورخانه فرسوده یا راندمان پایین می‌باشند و مصرف گاز بیش از استاندارد دارند، قبل از شروع فصل سرما در سامانه https://goc.nigc.ir ثبت نام کرده و از مزایای این طرح ملّی بصورت رایگان بهره‌مند شوند.

شمس اللهی  خاطرنشان کرد: با اجرای این موضوع مهم علاوه بر کاهش هزینه گاز‌بهایادارات، گامی در صرفه جویی و کاهش مصرف گاز در فصل سرما برداشته خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`