موج
کدخبر : ۳۶۱۹۸۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-361989

استاندار کرمانشاه دستورداد:

هوشنگ بازوند تاکید کرد: ایجاد امکانات و زیرساخت های شهری نقش بسیار مهم در ایجاد امید برای مردم دارد لذا اتخاذ تمهیدات لازم برای تسریع در اجرای پروژه فیروزه کرمانشاه ضروری است.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، استاندار کرمانشاه در جلسه هماهنگی لازم برای حل مشکل اجرای پروژه فیروزه کرمانشاه که با حضور معاون عمرانی استاندار کرمانشاه، شهردار کرمانشاه، مدیرکل دفتر فنی استانداری و مدیرعامل توسعه عمران برگزار شد، اظهار داشت: باید با ایجاد امکانات و زیرساخت های لازم در راستای امیدآفرینی به جامعه نهایت تلاش خود را بکار گیریم و قطعاً اجرای پروژه های شهری، نقش بسیار مهمی در ایجاد امید و نشاط در شهرها دارد.

وی با تاکید بر تسریع در حل مشکل اجرای پروژه فیروزه تصریح کرد: این پروژه که چندین سال است اجرای ساخت آن متوقف شده لذا باید تلاش شود که هر چه سریعتر مشکلات موجود بر سرراه اجرای این پروژه برطرف شود.

استاندار کرمانشاه ادامه داد: شهرداری چنانچه در نظر دارد که برای رونق بخشی به این پروژه امتیازاتی قائل شود باید حتماً به صورت شفاف به همه اعلام و تمهیدات لازم را برای تسریع در اجرای این پروژه اتخاذ نماید.

وی با تاکید بر این مطلب که باید کارها و برنامه های خود را در راستای ارائه خدمات بیشتر به مردم و امیدآفرینی به جامعه قرار دهیم، افزود: پروژه فیروزه را هر چه زودتر تعیین تکلیف کنید.

در این جلسه مقرر شد شرکت عمران توسعه کرمانشاه بررسی های لازم را برای اخذ اختیارات لازم از شهرداری کرمانشاه انجام و گزارشات این برنامه را در جلسه هفته آینده ارائه نماید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها