موج
کدخبر : ۳۵۶۴۶۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-356463

معاون اقتصادی استاندار کرمانشاه:

هدایت حاتمی گفت: نزدیک به یک دهه بود که تعدادی از پروژه‌های بزرگ در اسلام‌آبادغرب همچنان راکد باقی‌مانده بودند، اما امروز شاهد رونق مجدد پروژه‌های اقتصادی در این شهرستان هستیم.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، معاون اقتصادی استاندار کرمانشاه در نشست ستاد برنامه‌ریزی شهرستان اسلام‌آباد که به ریاست استاندار کرمانشاه و با حضور نماینده اسلام‌آباد و دالاهو، فرماندار اسلام‌آباد و مدیران دستگاه‌های مختلف برگزار شد؛ اظهار داشت: در سال‌های گذشته هر مدیری سخنی درباره اجرایی شدن پروژه‌ها بیان می‌کرد، مردم به‌عنوان شعار به آن نگاه می‌کردند اما امروز کمک استاندار کرمانشاه و تلاش‌های بسیار موانع پیش روی این پروژه‌ها را برداشتیم و خوشبختانه امروز این پروژه‌های بزرگ یا در دست اجرا هستند و یا در آستانه اجرا قرار دارند‌.

معاون استاندار عنوان کرد: اجرایی شدن این پروژه‌ها موجب شده است دوباره اعتماد مردم به وعده‌های مسئولین شده است.

وی ادامه داد: اجرایی شدن پروژه پتروشیمی چهارم حدود 8 سال بود که تنها در حد شعار باقی‌مانده بود ولی با تلاش‌ها، پافشاری‌ها و رایزنی‌های بسیار گسترده مدیریت ارشد استان این پروژه در مسیر اجرایی قرارگرفته و تحولی را در منطقه ایجاد خواهد کرد.

وی ادامه داد: پروژه ناامید بودند و موضوع تعلیق آن را مطرح می‌کردند ولی الآن با پیگیری‌های صورت گرفته این گلخانه در فاز اول و در سطح ۱۱ هکتار در حال اجراست‌.

حاتمی گفت: خوشبختانه از آن ناامیدی و رکود امروز به دغدغه شیرین تنظیم زمان بهره‌برداری رسیده‌ایم.

معاون اقتصادی استاندار عنوان کرد: پروژه فروسیلیس و منگنز برای اولین بار در استان با سرمایه‌گذار خارجی اجرا می‌شود و سرمایه‌گذار چینی امروز عنوان کرد که این سطح از همکاری دستگاه‌ها را در هیج کجا تجربه نکرده است‌.

وی ادامه داد: خوشبختانه جواز تأسیس ۱۳ طرح بزرگ و 17 متوسط در شهرستان اسلام‌آباد صادرشده است و 634 طرح هم از تسهیلات روستایی و زلزله استفاده کرده‌اند که در میان این‌ها سه طرح بزرگ قرار دارد. با اجرای این پروژه‌ها یک تحرک و تحولی در تولید و اشتغال اسلام‌آباد ایجاد می‌کند‌.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها