موج
کدخبر : ۳۵۴۷۶۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-354768

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه:

دکتر محمودرضا مرادی گفت: در آبان ماه سال جاری تعداد مبتلایان به کرونا در کرمانشاه نیز ۱۰۵ درصد افزایش داشته و به عبارتی بیش از دو برابر شده و تعداد بستری‌ها ۸۰ درصد نسبت به ماه گذشته بیشتر شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از افزایش ۸۰ درصدی مرگ‌های کرونا در کرمانشاه طی آبان ماه سال جاری خبر داد و ابراز داشت: در آبان ماه موارد بستری مبتلابه کرونا در مراکز درمانی استان کرمانشاه ۶۷۹۲ نفر و تعداد موارد مبتلابه کووید ۱۹ که تست پی سی آر داده‌اند، ۱۲ هزار و ۳۹۸ نفر بوده است.

وی بابیان این مطلب که متأسفانه در آبان ماه تعداد ۳۷۶ نفر از هم استانی‌ها در اثر ابتلا به کرونا با معیارهای تشخیصی قطعی جان خود را از دست دادند، خاطرنشان ساخت: در آبان ماه ۵۹ درصد موارد مرگ‌ومیر در مردان رخ‌داده و میانگین سنی افرادی که جان خود را در اثر ابتلا به کرونا ازدست‌داده‌اند در مردان ۶۷ سال و در زنان ۶۸ سال بوده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با تأکید بر اینکه در آبان ماه تعداد موارد فوت براثر ابتلای قطعی به کرونا نسبت به مهرماه ۸۱ درصد افزایش داشته است، افزود: در این مدت تعداد مبتلایان به کرونا در کرمانشاه نیز ۱۰۵ درصد افزایش داشته و به عبارتی بیش از دو برابر شده و تعداد بستری‌ها ۸۰ درصد نسبت به ماه گذشته بیشتر شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها