موج
کدخبر : ۳۳۴۸۱۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-334810

مسئول نمایندگی آستان قدس رضوی در کرمانشاه:

سید محمدجعفر امامیان با تأکید بر اینکه کرمانشاهی‌ها در دهه کرامت امسال میزبان خدام حرم رضوی می‌شوند، گفت: باوجود همه محدودیت‌های ناشی از شیوع کرونا، نمی‌گذاریم جشن‌های دهه کرامت تعطیل شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، مسئول نمایندگی آستان قدس رضوی در کرمانشاه در تشریح برنامه‌های دهه کرامت و سیزدهمین جشن‌های زیر سایه خورشید ابراز داشت: برنامه‌های دهه کرامت در کرمانشاه امسال به خاطر قرمز بودن وضعیت کرمانشاه از حیث شیوع کرونا با محدودیت‌هایی برگزار خواهد شد.

وی بابیان این مطلب که امسال کاروان خدام رضوی به دلیل شیوع کرونا هم ازنظر تعداد کاروان‌ها و هم ازنظر زمان حضور محدودیت‌هایی همچون میزبانی یک گروه پنج‌نفره از خدام رضوی از دهم تا ۱۳ تیرماه در استان کرمانشاه خواهد بود، اظهار داشت: غبارروبی در مزار شهدای شهر کرمانشاه، حضور در زندان‌های کرمانشاه، حضور در مراسم تجلیل از مفاخر دختر استان، دیدار با برادران اهل سنت، دیدار و تجلیل از کادر درمان، حضور در پادگان‌ها، حضور در مراسم شاد پیمایی و ویژه‌برنامه سفره رضوی از برنامه‌های خدام رضوی در زمان حضورشان در استان کرمانشاه د گرامیداشت دهه کرامت است.

برگزاری کرسی‌های تلاوت رضوی به‌صورت مجازی و با حضور قاریان برجسته استانی به مدت هشت شب، برگزاری مسابقات فرهنگی مثل مسابقه زیر سایه امام رئوف در رشته‌های نقاشی، شعر، سرود، دکلمه، خاطره و... ویژه کودکان و برگزاری مسابقات کتاب‌خوانی و از دیگر برنامه‌های دهه کرامت در استان کرمانشاه است که مسئول نمایندگی آستان قدس رضوی در کرمانشاه به آن‌ها اشاره کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها