موج
کدخبر : ۳۳۰۷۹۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-330796

معاون اقتصادی استاندار کرمانشاه:

هدایت حاتمی در جلسه بهبود فضای کسب‌وکار کرمانشاه گفت: باتجربه موفق دو فصل گذشته در کسب رتبه 17 فضای کسب‌وکار کرمانشاه، امسال قصد رسیدن به رتبه 10 کشوری راداریم.

به گزارش خبرنگار خبرگزار موج کرمانشاه، معاون اقتصادی استاندار کرمانشاه ارتقای فضای کسب‌وکار کرمانشاه را نیازمند تلاش مضاعف همه دستگاه‌ها دانست و ابراز داشت: برای جهش چشم‌گیر در بهبود فضای کسب‌وکار کرمانشاه باید نظر بخش خصوصی به بخش دولتی را در استان مثبت کنیم.

حاتمی یکی از مهم‌ترین موانع فضای کسب‌وکار کرمانشاه را مفاسد مالی ادارات عنوان کرد و افزود: الکترونیکی شدن دستگاه زمینه را برای ایجاد شفافیت بیشتر فراهم ساخته و به همین منظور اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات کرمانشاه باید هر چه سریع‌تر زیرساخت‌های لازم را فراهم کند.

معاون اقتصادی استانداری کرمانشاه بر ضرورت حضور همه‌جانبه فعالین اقتصادی، مسئولین، نمایندگان مجلس، اصحاب رسانه، ائمه جماعات و ... در مسیر بهبود فضای کسب‌وکار کرمانشاه تأکید کرد و خاطرنشان ساخت: انتشار برخی اخبار منفی از فضای کسب‌وکار و اقتصاد استان از سوی برخی رسانه‌ها باعث تضعیف روحیه و عدم سرمایه‌گذاری در کرمانشاه می‌شود و به همین دلیل می‌بایست باید با تحلیل کافی و پرداختن به صحبت‌های هر دو طرف باشد.

وی راه‌اندازی سامانه پنجره واحد سرمایه‌گذاری استان از نیمه سال گذشته و تأثیر مثبت آن بر بهبود فضای کسب‌وکار کرمانشاه خبر داد و اظهار داشت: تا 15 خردادماه سال جاری شهرداری‌ و بخشداری‌های کرمانشاه و تا نیمه مرداد همه بخشداری‌ها و شهرداری‌های استان باید به سامانه پنجره واحد متصل شوند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها