موج
کدخبر : ۳۲۳۰۵۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-323054

مدیرعامل شرکت گاز کردستان از مشترکان خواست تا شماره اشتراک خود را سریعا از طریق پیامک به این شرکت ارسال نمایند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، احمد فعله‌گری عصر امروز سه‌شنبه در گفت و گو با رسانه ها اظهار داشت: در صورتی که مشترکان تاکنون قبض صورتحساب گاز مصرفی را به صورت پیامکی دریافت نکرده‌اند به معنای اعلام نکردن شماره تلفن همراه خود به این شرکت است.

وی با بیان اینکه از ابتدای سال آینده قبض گاز فقط از طریق پیامک برای مشترک ارسال شده و قبوض کاغذی چاپ نمی‌شود، اضافه کرد: مشترکان در اسرع وقت شماره اشتراک درج شده بر روی قبض کاغذی خود را به شماره 1008194 پیامک کنند.

مدیرعامل شرکت گاز کردستان به آغاز طرح حذف قبوض کاغذی گاز در استان از ابتدای مهرماه امسال اشاره کرد و افزود: تاکنون بیش از 95 درصد مشترکان از اجرای این طرح استقبال کرده‌ و شماره اشتراک خود را پیامک کرده‌اند.

فعله‌گری یادآور شد: برای جلوگیری از گسترش شیوع ویروس کرونا، امکان استفاده مشترکان از خدمات غیرحضوری این شرکت فراهم شده تا از ترددهای غیرضرور در اماکن عمومی جلوگیری شود.

وی گفت: مشترکان از طریق مراجعه به سامانه جامع خدمات الکترونیکی با آدرس اینترنتی pishkhan.nigc-kd.ir، تلفن گویای 24 ساعته به شماره 33777123 و یا سامانه پیامکی 10008194 برای دریافت و پرداخت قبض و اعلام رقم کنتور خود اقدام کنند.

مدیرعامل شرکت گاز کردستان با بیان اینکه سامانه جامع ارتباط با مشتریان با آدرس اینترنتی crm.nigc-kd.ir برای هرگونه انتقاد، شکایت و پیشنهاد پیش‌بینی شده است، تاکید کرد: امداد و تعمیرات گاز در تمام شهرستان‌ها از طریق شماره تلفن 194 به صورت 24 ساعته در موارد اضطراری آماده ارائه خدمت به مشترکان هستند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها