موج
کدخبر : ۳۳۸۵۱۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-338510

عباس میرزاد مطرح کرد؛

مدیرکل حوزه استاندار جلسه، ارزیابی و نظارت بر عملکرد دستگاه های دولتی را از مهمترین وظایف این اداره کل عنوان کرد و گفت: همه مدیران باید نسبت به حوزه فعالیت شان پاسخگو باشند و این اداره کل بر امور مربوطه نظارت جدی داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان،  عباس میرزاد مدیرکل حوزه استاندار جلسه، ارزیابی و نظارت بر عملکرد دستگاه های دولتی را از مهمترین وظایف این اداره کل عنوان کرد و گفت: همه مدیران باید نسبت به حوزه فعالیت شان پاسخگو باشند و این اداره کل بر امور مربوطه نظارت جدی داشته باشد.

وی با ابراز امیداوری از نظارت بیشتر بر دستگاه های اجرایی استان در دوره مدیریتی جدید ادامه داد: نظارت بر عملکرد دستگاه های اجرایی و توجه به پاسخگویی مدیران دستگاه های مختلف به شهروندان از جمله اموری است که باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

میرزاد  با اشاره به شرح وظایف این اداره کل افزود: باید تمامی معیارهایی که در ابلاغیه به مدیران دستگاه ها مورد تاکید قرار دارد، اجرایی و بر پاسخگویی به شکایات و مطالبات مردم  به عنوان مهمترین مسئله اهتمام جدی شود.

مدیرکل حوزه استاندار با اشاره به تغییرات و جابجایی ها تصریح کرد: جابجایی تاثیرات مثبتی در سازمان ،   به جا خواهد گذاشت و با توجه به توانمندی آقای احمدی، به عنوان بازوی توانمند در کنار استاندار خواهد بود. 

وی با اشاره به کارنامه قابل قبول و نام نیک آقای احمدی در راس حاکمیت شهرستان میناب با توجه به شرایط خاص و ویژه آن شهرستان از ابعاد مختلف، خاطرنشان کرد: بر این اساس از مدیر کل جدید انتظار اقدامات شایسته و ارزنده ای در استان هستیم که با شناختی که دارم قطعا نقش خود را به خوبی ایفا خواهد کرد.

مدیر کل جدید مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری هرمزگان روز دوشنبه در جلسه ای به ریاست مشاور عالی استاندار معارفه شد.

در این جلسه، محمد احمدی به عنوان مدیرکل جدید مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری هرمزگان معرفی و از زحمات جهانگیری قدردانی شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها