موج
کدخبر : ۳۲۳۵۲۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-323529

عبدالحمید سعدینی:

سرپرست مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: بی توجهی به هشدارهای مدیریت بحران استان و عدم توجه به اخطاریه های هواشناسی، جان مادر و دختر ۵ ساله را در یکی از روستاهاى بخش تخت گرفت.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، عبدالحمید سعدینی سرپرست مدیریت بحران استانداری هرمزگان، با اشاره به اینکه بی توجهی به هشدارهای مدیریت بحران استان حادثه آفرین می شود، گفت: علیرغم هشدارهای مکرر ستاد مدیریت بحران در رسانه های متعدد در خصوص عدم تردد از مسیل ها و رودخانه های فصلی  در شرایط جوی استان، بی توجهی به این هشدارها و عدم رعایت نکات ایمنی موجب وقوع حادثه دلخراش و از دست دادن جان تعدادی از هم استانی ها شده است.

عبدالحمید سعدینی ضمن اعلام این مطلب افزود: برابر گزارش تلفنى فرماندار بندرعباس و همچنین مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان در ساعت حدود ۱۴:۳۰ دقیقه، دو نفر ازیک خانواده  پنج نفره( یک مادر به همراه دختر پنج ساله اش ) در روستاهاى بخش تخت را آب با خود برده و اجساد آنها  یافت شده است.

وی اضافه کرد: با وجود تمامی هشدارهای مدیریت بحران استان مبنی بر اجتناب از ترددهای غیر ضروری در شرایط جوی فعلی استان، اما  متاسفانه شاهد حادثه دلخراش بر اثر عبور از  رودخانه فصلی در حال طغیان هستیم.

سعدینی خاطر نشان کرد: این حادثه تلخ زمانی اتفاق می افتد که افراد یک خانواده ۵ نفره تصمیم به عبور از رودخانه روستای پشمی در راه برگشت به روستای بهرغ از توابع بخش تخت شهرستان بندرعباس، می گیرند و در  مسیر رودخانه جریان آب مادر و دختر ۵ ساله را با خود می برد.

وی تصریح کرد:  پس از اعلام گزارش این حادثه تیم امداد و نجات اسرع وقت در صحنه حاضر و اقدامات لازم جهت امداد و نجات آغاز که متاسفانه پیکر بی جان مادر و دختر در مسیر رودخانه پیدا می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها