موج
کدخبر : ۴۸۶۸۷۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-486873
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر خبر داد:

شناسایی و کشف 22 تخلف اضافه تناژ در جاده های بوشهر

شناسایی و کشف 22 تخلف اضافه تناژ در جاده های بوشهر

در راستای طرح تشدید برخورد با متخلفین اضافه تناژ در فروردین ماه امسال، 22 تخلف اضافه تناژ شناسایی و اعمال قانون شده که نسبت به دوره مشابه سال قبل 83 درصد افزایش داشته است.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از راهداری ،مهدی شهابی معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر گفت: این تخلفات شامل ۶۸ تن اضافه تناژ بوده که از نظر وزنی رشد ۲۴ درصدی دارد.

شهابی یادآور شد: با توجه به اهمیت نقش بار حمل شده بیش از ظرفیت مجاز وسیله نقلیه در کاهش ایمنی تردد، طرح شناسایی برخورد با متخلفین اضافه تناژ با جدیت بیشتری در دستور کار قرار گرفته است .

وی ادامه داد: طرح مذکور در قالب گشت های مشترک به اتفاق پلیس راه استان و انجمن های صنفی شرکت های حمل و نقل کالا، در کلیه محورها به خصوص در مبادی بارگیری (معادن) انجام شده است.

معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جادهای بوشهر تصریح کرد: طبق بررسی های به عمل آمده در سال گذشته، یک هزار و ۱۱۵ تن بار بیش از ظرفیت مجاز توسط وسایل نقلیه مورد شناسایی و اعمال قانون قرار گرفت.

شهابی خاطرنشان کرد: با توجه به سهم بسیار زیاد این دسته از وسایل نقلیه در ترددهای روزانه استان، به منظور تشدید برخورد با متخلفین، ضمن نظارت و کنترل توسط باسکول های ثابت و سیار در مبادی بارگیری، اقدامات پیشگیرانه ای نیز به جهت جلوگیری از تکرار تخلف و خسارت به سرمایه ملی با همکاری پلیس راه از جمله توقیف وسیله نقلیه در پارکینگ، لغو کارت هوشمند راننده و ناوگان و.... در دست اجرا است

آیا این خبر مفید بود؟
کلمات کلیدی: راهداری
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه
مهمترین اخبار
گفتگو
آخرین اخبار گروه
پربازدیدترین گروه