موج
کدخبر : ۳۷۹۹۶۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-379965

فرماندار تنکابن:

فرماندار تنکابن گفت: خبرنگاران با وجود شرایط سخت اقتصادی که با آن مواجه هستند ولی همواره در انجام رسالت خویش پیشگام، کوشا و فعال هستند و احساس مسئولیت نسبت به جامعه دارند.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، سید امیر حسینی جو در دیدار با رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل خانه مطبوعات کشور و اصحاب رسانه تنکابن، خبرنگاران را سفیران اطلاع رسانی در حوزه خبر برشمرد و اظهار داشت: خبرنگاران با وجود شرایط سخت اقتصادی که با آن مواجه هستند ولی همواره در انجام رسالت خویش پیشگام، کوشا و فعال هستند و احساس مسئولیت نسبت به جامعه دارند. 

فرماندار ویژه تنکابن با تأکید بر رفع مشکلات معیشتی خبرنگاران، ادامه داد: خبرنگاران تنکابن از ابتدای شیوع ویروس کرونا با همت جهادی خویش به امر اطلاع رسانی و آگاهی بخشی صحیح و به موقع در راستای چگونگی رعایت پروتکل های بهداشتی پرداختند و کمک بسیار بزرگی در کنترل و مدیریت این ویروس منحوس و افزایش کاهش شمار مبتلایان در این شهرستان کردند.

رئیس هیأت مدیره خانه مطبوعات کشور نیز با اشاره به اینکه فرماندار تنکابن، مدیری رسانه ای است و همکاری نزدیکی با خبرنگاران دارد، اظهار داشت: تنکابن یکی از شهرهای مؤثر رسانه ای مازندران است و همواره در جشنواره های استانی و ملی حائز رتبه های برتر شدند.

ساسان شیخی افزود: همبستگی و همدلی مثالزدنی بین خبرنگاران مازندرانی وجود دارد و توفیقات خانه مطبوعات حاصل هم افزایی و همدلی همه اصحاب خبر و رسانه است.

مدیرعامل خانه مطبوعات کشور نیز در این دیدار ضمن قدردانی از فرماندار تنکابن در راستای حمایتها و همکاری با رسانه ها به منظور شرایط مناسب برای خبرنگاران تنکابنی جهت کسب اخبار و اطلاع رسانی، بر ضرورت حمایت های معنوی بیشتر از اصحاب خبر و رسانه تأکید کرد.

مازیار هوشمند بیان داشت: در حوزه خانه مطبوعات کشور برنامه ها و تدابیر بسیار خوبی برای ارائه خدمات مختلف و تسهیلات به خبرنگاران به منظور رفع بخشی از دغدغه ها و مشکلات این قشر در دست تدوین است که در زمان مقرر اطلاع رسانی می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها