موج
کدخبر : ۳۷۰۰۸۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-370087

مدیرعامل باشگاه فوتبال شهرداری نوشهر:

مدیرعامل باشگاه فوتبال شهرداری نوشهر گفت: روند درمانی بازیکنان مصدوم ناشی از حادثه سقوط بهمن را جدیت پیگیر هستیم و تا آخر در کنارشان می مانیم.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، علی امانی در حاشیه عیادت و دیدار با بازیکنان حادثه دیده از سقوط بهمن در جاده کندوان که در بیمارستان شهید مدنی کرج بستری هستند، اظهار داشت: هر چند بروز حوادث و سوانح جزئی از زندگی انسان ها است ولی به هر حال حادثه سقوط بهمن و برخورد با خودروی حامل بازیکنان تیم فوتبال شهرداری نوشهر و از دست دادن یکی از بازیکنان جوان و ارزنده این تیم، حادثه بسیار تلخ و ناگواری بود.

فوتبال شهرداری نوشهر

وی با تسلیت به خانواده علی ناصریان بازیکن فقید تیم فوتبال شهرداری نوشهر که در این حادثه جان خود را از دست داد و نیز تسلیت به جامعه فوتبال، ادامه داد: از همان ساعات اولیه این حادثه تلخ، هماهنگی های لازم را برای پیگیری سریع وضعیت حادثه دیدگان و نجات مصدومان در دستور کار خود قرار دادیم.

فوتبال شهرداری نوشهر

مدیرعامل باشگاه فرهنگی و ورزشی شهرداری نوشهر که به همراه تنی چند از اعضای شورای اسلامی این شهر به عیادت مصدومان بستری شده در بیمارستان شهید مدنی کرج رفت، تصریح کرد: تا آخر در کنار بازیکنان مصدوم خودمان که برای روند درمان تکمیلی در بیمارستان شهید مدنی کرج بستری هستند خواهیم بود و تمامی امور درمانی آنها را با جدیت پیگیری می کنیم.

فوتبال شهرداری نوشهر

وی تأکید کرد: بحث فرهنگی برای ما مهم تر از قهرمانی و صعود است و بنابراین ضمن ابراز همدردی مجدد با خانواده محترم زنده یاد علی ناصریان بازیکن فقید تیم فوتبال شهرداری نوشهر، در کنارشان هستیم و هر کمکی از دست ما بر بیاید دریغ نخواهیم کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها