موج
کدخبر : ۳۵۱۳۷۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-351371

شهردار چالوس خبر داد:

شهردار چالوس گفت: در اجرای بند ۱۴ ماده ۵۵ قانون شهرداری‌ها با همکاری مدیر عامل شهرک صنعتی استان ملک قدیمی تعاونی شهر و روستا مورد تخریب قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، جعفر ردایی اظهار داشت : ساختمان قدیمی شهر و روستا به آسیب‌های اجتماعی و تجمع معتادان و متجاوزین تبدیل شده بود و نارضایتی شهروندان را در پی داشت و اعتراض های زیادی هم از سالهای قبل وجود داشت که این ساختمان باید تخریب شود.

وی ادامه داد: این اقدام شهرداری چالوس با هماهنگی نهادهای مرتبط زمینه رضایت اهالی و شهروندان را فراهم آورده است.

ردایی همچنین بیان داشت: یکی از معضلات مهم بازار روز کمبود پارکینگ می‌باشد که با همکاری شرکت شهرک‌های صنعتی مقرر گردید از این محل به‌عنوان پارکینگ عمومی مورد بهره برداری قرار گیرد .

شهردار چالوس بیان داشت: باتوجه به اینکه اکثر شهروندان برای خرید روزنامه روانه بازار روز می شدند معضل و مشکل پارکینگ همواره وجود داشت و تخریب این مکان به مساحت 1500 مترمربع مکان مناسبی برای پارکینگ عمومی شهر محسوب می شود که به زودی مراحل تخریب ساختمان انجام و برای پارکینگ تسطیح می شود.

ردایی اذعان داشت: دو دستگاه ماشین حمل زباله و شستشوی معابر در راستای تکمیل ناوگان خدمات شهری از محل عوارض نوسازی و ارزش افزوده دارایی به مبلغ ۲ میلیارد تومان خریداری شد تا در این بخش خدمات به صورت مطلوب تر به شهروندان انجام شود.

شهردار چالوس تصریح کرد : خیابان ساحلی، رینگ ۲ شهری، ساماندهی رودخانه، بازگشایی خیابان ۱۷ شهریور و توسعه پارکینگ مرکز شهر ۵ پروژه اساسی شهرداری چالوس است که در دست اجرا و برنامه ریزی قرار دارد.

ردایی تاکید کرد :  میدان‌بار قدیمی، بازار سرپوشیده و بازار میوه و تره بار از جمله اماکن متعلق به شهرداری است که نیاز به بازسازی و احیا دارد و شهرداری اقدامات خود را شروع کرده که در صورت تخصیص اعتبارات بازآفرینی شهری این اقدامات سرعت می‌گیرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها