موج
کدخبر : ۳۴۸۱۸۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-348182

دبیر شورای هماهنگی مواد مخدر مازندران:

دبیر شورای هماهنگی مواد مخدر مازندران از متلاشی شدن ۴۴ باند قاچاق وتوزیع مواد مخدر در استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران،  احمد مظفری اظهار داشت: در طی این مدت با اجرای ۱۳۹۱ طرح و عملیات بیش از ۳ تن انواع مواد مخدر و روان گردان در استان کشف شده است که نسبت به شش ماهه اول سال ۹۸ به مقدار ۳۴ درصد رشد کشفیات داشته ایم.

وی ادامه داد: در شش ماهه اول سال ۹۹ تعداد ۵۴۵۶ مرد و ۱۸۸ زن در ارتباط با جرایم مواد مخدر در استان دستگیر شده اند که از این تعداد دو هزار و ۲۶۸ نفر از خرده فروشان مواد مخدر و دو هزار و ۱۱۷ نفر از افراد معتاد بوده اند.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران با اشاره به اجرای ۴۰۲ طرح و عملیات در مناطق آلوده و آسیب زای استان گفت: در راستای ارتقا امنیت اجتماعی ۱۸ طرح در استان اجرا شده و به منظور کنترل محورهای مواصلاتی نیز ۴۳۶ طرح عملیاتی شده است.

مظفری در پایان بیشترین کشفیات استان را تریاک با بیش از ۱۸۰۰ کیلو اعلام کرد و گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و دستگاه‌های امنیتی، انتظامی و اطلاعاتی در راستای مبارزه فراگیر و قاطع با قاچاقچیان و خرده فروشان مواد مخدر حضوری فعال و مستمر داشته و با سوداگران مرگ و توزیع کنندگان مواد مخدر و روانگردانها به شدت برخورد خواهند کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها