موج
کدخبر : ۳۴۵۹۸۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-345988

مدیرعامل شرکت توزیع برق غرب مازندران خبر داد:

مدیرعامل شرکت توزیع برق غرب مازندران گفت: مانور جهادی برای ایمن سازی شبکه و تعمیرات پیشگیرانه قبل از آغاز فصل سرما در رویان اجرایی شد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، کیوان فرح زاد اظهار داشت: این مانور با ٣٢ گروه در ٨٥ نقطه کاری و ١١٠ نفر نیروی اجرایی و ٣٩ خودروی عملیاتی و پشتیبانی و ٧ خودرو بالایر در رویان اجرایی شد.

وی ادامه داد: هدف از اجرای این مانور، تعمیرات پیشگیرانه قبل از آغاز فصل سرما، افزایش پایداری و بهبود شاخص‌های قابلیت اطمیان شبکه، کاهش مدت زمان خاموشی مشترکین و ایمن سازی شبکه برای شهروندان و تسهیل در مدیریت بحران است.

فرماندار شهرستان نور نیز در مراسم آغاز به کار مانور جهادی " تعمیرات فیدر کوهستانی و سخت گذر سوردار " شهرستان رویان گفت: تمامی فرایند آموزش مجازی دانش آموزان و دانشجویان در شرایط کرونایی وابستگی شدید به صنعت برق دارد و ارایه برق پایدار، ارایه آموزش پایدار را به دنبال دارد.

علی شادمان افزود: اجرای مانور‌های جهادی صنعت برق در شرایط کرونایی امری بسیار ارزنده و ضروری بوده که شرایط ناپایدار احتمالی را برطرف کرده و اعتماد و اطمینان و آرامش مردم را به دنبال دارد.

فرماندار شهرستان نور افزود: همکاران صنعت برق ظرفیت‌های ارزشمندی هستند که باید با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و نکات ایمنی، فعالیت‌های سازمانی را انجام دهند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها