موج
کدخبر : ۳۳۹۵۶۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-339564

فرمانده سپاه شهرستان چالوس:

فرمانده سپاه شهرستان چالوس گفت: خیرین و اقشار مختلف شهرستان چالوس در مرحله اول رزمایش مومنانه مشارکت خوبی داشتند و انتظار است در مرحله دوم شاهد مشارکت حداکثری باشیم.

 به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، سرهنگ عابدین داغمه چی در نشست با هیات مدیره خانه مطبوعات استان مازندران اظهار داشت: مطبوعات باید اعتقادی و صادقانه کار کند و اینطور باشد که مردم از عملکرد رسانه ها قضاوت خوبی داشته باشند.

وی ادامه داد: در هر زمان دیدیم کسانی در حوزه رسانه فعالیت های شخصی داشتند و مردم برایشان مهم نبوده به زودی محو شدن اما رسانه ای که مردم برایشان مهم باشند پایدار ماندند.

داغمه چی اذعان داشت: خدمت به مردم و بیان مشکلات مردمی و تلاش برای رفع مشکلات باید در الویت باشد و اثرات دنیوی و اخروی دارد و قلم باید در راه خدمت به مردم نگاشته شود.

فرمانده سپاه شهرستان چالوس تصریح کرد: هر جایی که احساس شود مردم دچار مشکل هستند سپاه پاسداران ورود می کند و تا زمان رفع مشکل در کنار مردم می ماند.

داغمه چی گفت: چالوس در حوزه رسانه از ظرفیت بالایی برخوردار است و وحدت و تعامل رسانه ها در این شهرستان باید حفظ شود و همه برای رفع مشکلات مردمی تلاش کنند.

وی گفت: تعامل بسیج رسانه با خانه مطبوعات و انجمن صنفی رسانه ها می تواند در رفع مشکلات رسانه ای منطقه موثر باشد و ما آمادگی کامل در جهت برگزاری برنامه های آموزشی را داریم لذا معتقدم آموزش در حوزه رسانه ضروری است.

داغمه چی بیان داشت: در محرم افرادی که نذورات دارند درخواست داریم در رزمایش مومنامه مشارکت داشته باشند و نذرهای محرم خود را در این رزمایش اختصاص دهند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها