موج
کدخبر : ۳۳۷۶۱۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-337612

فرماندار سوادکوه خبر داد:

فرماندار شهرستان سوادکوه با اشاره به وضعیت قرمز این شهرستان گفت: به علت افزایش آمار مبتلایان به کرونا و تعطیلات آخر هفته، اقداماتی از سوی ستاد پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در محدودیت رفت آمد به مناطق روستایی و مناطق گردشگری این منطقه اعمال می شود.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، سعید یزدانی اظهار داشت: ورودی منطقه آزادمهر به سمت ولوپی به قصد رفتن به روستاهای گردشگری خصوصاً دراسله محدود و فقط با هماهنگی با نیروی انتظامی امکان پذیر خواهد بود.

وی ادامه داد :  دیگر محدودیتها شامل ورودی ورسک و اجت و منطقه گردشگری دریاچه شورمست می باشد.

یزدانی تصریح کرد : ورود مسافران و گردشگران به منطقه بزلا، دریاچه شورمست و سایر مناطق تفریحی ممنوع است و با متخلفان برخورد می شود.

فرماندار سوادکوه با اشاره به اینکه روستائیان غیربومی از ورود به روستاهای شهرستان جهت حفظ سلامتی خود و اطرافیان خودداری کنند ادامه داد: در مناطق روستایی از جمله خانقاپی (فلورد) محدودیت رفت و آمد وضع شده و فقط ساکنین روستا می توانند تردد کنند.

یزدانی گفت: مصوبات ستادی مدیریت بیماری کرونا در شهرستان با جدیت اعمال می‌شوند که بر این اساس در همه محیط های کاری مختلف از جمله ادارات، بنگاه‌های تولیدی و اقتصادی، فعالیتهای عمرانی و اصناف مختلف؛ استفاده از ماسک و رعایت شیوه نامه های بهداشتی الزامی است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها