موج
کدخبر : ۳۳۵۷۸۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335789

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران:

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان مازندران با اشاره به رشد کشفیات مواد مخدر در بهار امسال اظهار داشت: ۵۲۰ طرح و عملیات طی سال جاری در استان اجرا شد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، احمد مظفری اظهار داشت: در سه ماهه اول سال ۹۹ بیش از ۸۷۲ کیلو انواع مواد مخدر در مازندران کشف شد.

وی ادامه داد : در طی این مدت با انجام ۵۲۰ طرح و عملیات سه هزار و۱۱ نفر در ارتباط با جرایم مواد مخدر دستگیر که از این تعداد دو هزار و ۹۰۷ نفر مرد و ۱۰۴ نفر زن بودند.

مظفری از رشد کشفیات هروئین و کراک در استان خبر داد و گفت: با تدابیر و پیگیری فرمانده جدید نیروی انتظامی استان روزهای آینده برخورد با قاچاقچیان و سوداگران مرگ در استان شدیدتر خواهد شد.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران تصریح کرد : درفصل بهار دو هزار و ۷۷۸ پرونده در زمینه جرایم مواد مخدر در استان تشکیل شده و هزار و ۶۹۸ خرده فروش مواد مخدر نیز دستگیر شده اند.

وی در پایان از دستگیری ۹۸۶ معتاد در استان در طی همین مدت خبر داد و گفت: با پیگیری اداره کل بهزیستی و همکاری دانشگاه علوم پزشکی مازندران ظرفیت‌ها و قابلیت‌های مراکز اقامتی ترک اعتیاد در حال بررسی است و تعدادی از این مراکز که دارای شرایط لازم بر اساس پروتکل بهداشتی ویروس کرونا بودند مجوز جذب بیمار را برای ترک اعتیاد دریافت کرده اند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها