موج
کدخبر : ۳۳۱۳۷۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-331378

مدیرعامل شرکت فرودگاه ها:

مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی کشور گفت: فرودگاه رامسر مقصد اصلی پروازهای داخلی و خارجی بوده و ۷۰ درصد پروازهای کشور در آن برقرار می شود.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، سیاوش امیر مکری در آئین بهره برداری از باند جدید فرودگاه رامسر اظهار داشت:  فرودگاه رامسر دارای ۵۳ سال قدمت است و امروز بزرگترین پروژه در آن بهره برداری شده است.

وی ادامه داد: باند جدید فرودگاه رامسر به مساحت یک و نیم هکتار، دارای موج شکن با باند بتنی با عرض ۷۰ متر، دو دهنه پل به طول ۲۱۰ متر، تاکسی وی به مساحت ۱۱ هزار و ۶۰۰ متر مربع، چراغ روشنایی و غیره است و امکان پذیرش هواپیماهای باریک پیکر با ظرفیت ۱۵۰ مسافر را دارد.

امیر مکری بیان داشت: با توجه به مصوبه دولت در خصوص ایجاد مناطق آزاد در کشور، نقش فرودگاه رامسر به عنوان زیرساخت گردشگری در تمامی حوزه‌ها در سطوح بین المللی و داخلی و در اقتصاد و فرهنگ منطقه حائز اهمیت است.

مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی کشور تصریح کرد : با استفاده از ظرفیت گردشگری تاکنون به مسیرهای اصفهان، اهواز، شیراز، تبریز و کیش و پروازی خارجی به مقاصد آستراخان، دوحه، نجف و.. فراهم شده است.

وی گفت: در فرودگاه رامسر ۱۶ ایرلاین با ناوگان مجهز امکان پرواز دارند و بیش از ۷۰ درصد پروازهای کشور در فرودگاه رامسر برقرار می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها